• Informacje na temat:

  znacznie szersze

Artykuły na temat: znacznie szersze
 • Andrzej Krzywy: Upozorowałem własne samobójstwo!

  ...wojskową, gdzie lekarz jednoznacznie orzekł, że jestem symulantem. I dostałem bilet do wojska" – do dziś pamięta tamten dzień. Muzyk przeżył wtedy wstrząs. W panice uprosił znajomego o pomoc(...) zapamiętał, jak Ania, do której podszedł, wyglądała, stojąc w grupce kobiet. Zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Ale parą zostali znacznie później. Tydzień spędzili w łóżku Sytuacja była skomplikowana...

 • Tomasz Raczek o poezji "Idy"

  "Ida" posługuje się językiem poezji - nie publicystyki - dzięki czemu jest zrozumiała dla widzów na Zachodzie, którzy docenili ją bardziej niż Polacy; to zasługa reżysera Pawła Pawlikowskiego, który studiował i pracuje w Wielkiej Brytanii - uważa Tomasz Raczek.

 • Lech Wałęsa ma problem z nadwagą. Dziennikarze zaniepokojeni jego stanem!

  Lech Wałęsa (72 l.) za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku pożalił się, że obecnie waży znacznie więcej niż kiedyś. Dziennikarze jednego z tabloidów biją na alarm: były prezydent jest tylko o krok od otyłości klinicznej!

 • Artur Żmijewski: Sekrety sumienia

  Artur Żmijewski kojarzy się widzom z sandomierskim księdzem detektywem. Teraz jako gospodarz programu "Geneza grzechu" zabierze nas w świat mrocznych namiętności i ludzkich przewinień.

 • Nie może uciec z szufladki

  Jacek Kawalec choć gra m.in. w teatrze, to dla wielu ciągle jest jedynie panem z telewizyjnej "Randki w ciemno". Ostatnio w zmianie wizerunku znacznie pomaga mu rola w serialu "Ranczo".

 • Recenzja Cannibal Corpse "A Skeletal Domain": Wciąż najGOR(E)si

  Poranna kawa, wieszanie na haku; drugie śniadanie, betonowanie żywcem; obiad, defloracja nożem; kolacja, jeszcze tylko szybka lobotomia czekanem i można iść spać - dzień jak co dzień. Witamy w królestwie Cannibal Corpse.

 • "Chyłka - Zaginięcie": Powstanie drugi sezon serialu!

  ...pokazać go także widowni telewizyjnej i trafić do szerszego grona odbiorców - dodał Miszczak. Drugi sezon "Chyłki" będzie nosić podtytuł "Kasacja". Nowe odcinki pojawią się w Playerze jesienią 2019

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Cerekwickiej lek na kompleksy

  Była Michaelem Boltonem, Mariah Carey i Adele. To w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W realnym życiu Katarzyna Cerekwicka wraca z nową płytą "Między słowami", która będzie miała premierę już 26 maja.

 • Monika Kuszyńska o występie na Eurowizji: Nie o zwycięstwo tutaj chodzi!

  Przejmuje się pani złośliwymi komentarzami internautów na swój temat? - Dla mnie to szersze społeczne zjawisko, wynikające choćby z frustracji czy niespełnienia. Dlatego nie odbieram tych uwag(...) siebie, jestem pełnowartościowym człowiekiem, jest znacznie więcej. Czuje pani stres przed występem w konkursie Eurowizji? - Jak przed każdym pojawieniem się na scenie. Mierzenie się z kolejnymi...

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

Dyskusje na temat: znacznie szersze