• Informacje na temat:

  znacznie szerszej

Artykuły na temat: znacznie szerszej
 • Andrzej Krzywy: Upozorowałem własne samobójstwo!

  ...wojskową, gdzie lekarz jednoznacznie orzekł, że jestem symulantem. I dostałem bilet do wojska" – do dziś pamięta tamten dzień. Muzyk przeżył wtedy wstrząs. W panice uprosił znajomego o pomoc(...) zapamiętał, jak Ania, do której podszedł, wyglądała, stojąc w grupce kobiet. Zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Ale parą zostali znacznie później. Tydzień spędzili w łóżku Sytuacja była skomplikowana...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Cerekwickiej lek na kompleksy

  Była Michaelem Boltonem, Mariah Carey i Adele. To w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W realnym życiu Katarzyna Cerekwicka wraca z nową płytą "Między słowami", która będzie miała premierę już 26 maja.

 • Lech Wałęsa ma problem z nadwagą. Dziennikarze zaniepokojeni jego stanem!

  Lech Wałęsa (72 l.) za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku pożalił się, że obecnie waży znacznie więcej niż kiedyś. Dziennikarze jednego z tabloidów biją na alarm: były prezydent jest tylko o krok od otyłości klinicznej!

 • Artur Żmijewski: Sekrety sumienia

  Artur Żmijewski kojarzy się widzom z sandomierskim księdzem detektywem. Teraz jako gospodarz programu "Geneza grzechu" zabierze nas w świat mrocznych namiętności i ludzkich przewinień.

 • Nie może uciec z szufladki

  Jacek Kawalec choć gra m.in. w teatrze, to dla wielu ciągle jest jedynie panem z telewizyjnej "Randki w ciemno". Ostatnio w zmianie wizerunku znacznie pomaga mu rola w serialu "Ranczo".

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • Karolina Gilon chce schudnąć dla Smarzowskiego!

  ...27-latka dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z gwiazd serialu "Miłość na bogato" emitowanego w latach 2013-2014 na kanale VIVA Polska. Ważyła wówczas ponad 15 kg więcej. W 2015 roku(...) wahałaby się nawet znacznie schudnąć lub przytyć do roli w filmie. - Jeśli to byłby naprawdę dobry reżyser typu Smarzowski i powiedziałby: schudnij 20 kg dla roli, oczywiście, że bym to zrobiła...

 • Recenzja Cannibal Corpse "A Skeletal Domain": Wciąż najGOR(E)si

  Poranna kawa, wieszanie na haku; drugie śniadanie, betonowanie żywcem; obiad, defloracja nożem; kolacja, jeszcze tylko szybka lobotomia czekanem i można iść spać - dzień jak co dzień. Witamy w królestwie Cannibal Corpse.

 • ...telewizyjną rozpoczynał w TVP1, ale szerszej publiczności znany jest z roli jurora w "Idolu" - programie nadawanym przez Polsat. To właśnie w tej stacji Kuba prowadził swój talk-show od 2002 roku. Zmieniło(...) to kolejny żart Kuby, a zdjęcie pochodzi jeszcze z czasów jego współpracy z Polsatem. Ma potwierdzać to fakt, że na fotce Wojewódzki wygląda znacznie młodziej niż obecnie. Ktokolwiek trzyma kciuki, aby...

 • Tomasz Raczek o poezji "Idy"

  "Ida" posługuje się językiem poezji - nie publicystyki - dzięki czemu jest zrozumiała dla widzów na Zachodzie, którzy docenili ją bardziej niż Polacy; to zasługa reżysera Pawła Pawlikowskiego, który studiował i pracuje w Wielkiej Brytanii - uważa Tomasz Raczek.