• Informacje na temat:

  znajoma aktorki

Artykuły na temat: znajoma aktorki
 • Joanna Koroniewska: Znajoma wygadała się. Aktorka już po badaniach!

  ...i młodo, co przekłada się na propozycje pracy. Znajoma aktorki zdradza, że jej troska o zdrowie może także wiązać się z tym, że planuje ponowne macierzyństwo. - Janinka jest już odchowana, bardziej(...). - Wielu z nas nie ma świadomości, że pewne produkty spożywcze nie sprzyjają naszemu zdrowiu, że jedząc je, narażamy się w przyszłości na poważne choroby - tłumaczy znajoma gwiazdy. - Joasia oczywiście...

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • Małgorzata Socha: Znajoma aktorki wygadała się!

  Małgorzata Socha (34 l.) twierdzi, że jej zmienione rysy twarzy to wynik złego makijażu. Znajoma aktorki jest jednak innego zdania.

 • Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się pierwszego dziecka?

  Jessica Biel jest w ciąży. Według mediów, pierwsze dziecko aktorki i piosenkarza Justina Timberlakea przyjdzie na świat w kwietniu.

 • Ewa Wiśniewska: Sekret aktorki wyszedł na jaw

  ...w rozmowie z "Na żywo" znajoma aktorki. Od sukni ślubnej czy miłości po grób ważniejsza była dla niej przyjaźń. Taka prawdziwa, a zarazem nietypowa, połączyła ją... z kobietą, którą wiele lat temu poślubił(...) w rozmowie z tygodnikiem znajoma aktorki. Nie zapomina jednak o swojej przyjaciółce Barbarze Burskiej. Już odlicza dni do kolejnego spotkania z nią. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Marta Bryła: Aktorka jest szczęśliwie zakochana!

  ...w terenie na wypadek, gdyby znowu dostała propozycję roli wymagającej tych umiejętności. Marta wierzy, że jak się jest pracowitym, widzowie to w końcu dostrzegą - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma aktorki. Krytykę osłodziły Marcie oznaki sympatii ze strony najmłodszych widzów. Jak się okazuje, mnóstwo dzieci przysyłało jej rysunki z postacią królowej. - Dziękuje, że byliście, wspieraliście...

 • Ewa Telega: Blondynka po 50-tce

  Od niedawna Ewa Telega jest blondynką. - Obiecałam sobie, że zostanę nią na 50. urodziny - mówi aktorka.

 • Jarosław Bieniuk może liczyć na wsparcie. Pomoc zaoferowała znana aktorka

  ...w ostatnich dniach Katarzyna Figura, przyjaciółka jego przedwcześnie zmarłej ukochanej, aktorki Anny Przybylskiej (†36 l.).  - Kasia bardzo wspiera Jarka. Daje mu na przykład mnóstwo rad dotyczących tego, jak(...) i przemyśleń. Zwłaszcza że pamięta, jak bardzo z Anią się lubiły - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma rodziny.  Rzeczywiście, aktorka może służyć pomocą wdowcowi. Ma dorosłego syna Aleksandra oraz...

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

Zdjęcia na temat: znajoma aktorki
Wideo na temat: znajoma aktorki
 • Anna Oberc: U mojej bohaterki w serialu „Singielka” będzie się dużo działo

  Aktorka zapowiada, że kolejny sezon serialu „Singielka” przyniesie widzom jeszcze więcej śmiechu, zaskoczeń i wzruszeń. Dużo będzie się też działo w życiu jej bohaterki – Monisi. Anna Oberc: U mojej bohaterki w serialu „Singielka” będzie się dużo działo. Będą sytuacje, Niewykluczone, że pojawią się nowe romanse, ale na razie aktorzy nie chcą ujawniać szczegółów scenariusza. Zdjęcia do nowych odcinków właśnie się rozpoczęły, a perypetie Elki Kowalik i jej znajomych widzowie TVN-u będą mogli...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Gwit przyznaje, że jest już na to za stara!

  Kiedyś Dominika Gwit uwielbiała całonocne imprezy, dziś preferuje kolację u znajomych. Twierdzi, że gdy bawi się i szaleje na parkiecie dłużej niż do 2 w nocy, następnego dnia nie może normalnie funkcjonować. "Nie potrafię się odnaleźć, na drugi dzień nie mogę wstać z łóżka, śpię cały dzień, nie mogę się przestawić, że jak to: spałam tylko kilka godzin" – mówi Dominika Gwit Agencji Informacyjnej Newseria. Aktorka skończyła w tym roku 29 lat. Też macie takie problemy?

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

Dyskusje na temat: znajoma aktorki
 • Re: Monika Ordowska: Od skandalistki do aktorki serialowej

  Bardziej leży mi teoria że żona wiedziała o jego licznych zdradach i podstawiła mu tą nową znajomą, ta nowa znajoma go upiła i po prostu w odpowiednim momencie popchnęła na śrubę, a później sama wyskoczyła i dopłynęła do brzegu. Jakby przeżył to i tak po pijaku nie będzie nic pamiętał. Oczywiście był to nieszczęśliwy wypadek. Żona dostanie całą kasę, wspólniczka dostanie milionik po kryjomu

 • Re: "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski martwi się o swoją karierę? Ma powody!

  Znam ludzi, głównie starszych, co święcie w to wierzą! Np. znajoma starsza pani (koleżanka mojej babci) bardzo nie lubi jednej latynoskiej aktorki, która w telenoweli grała jędzę. W innym filmie grała już porządną kobietę ale ta pani mówiła, że nie będzie oglądać filmu z tą jędzą!