• Informacje na temat:

  znajoma edyty

Artykuły na temat: znajoma edyty
 • Edyta Herbuś ma nowego faceta. Wygadała się znajoma

  W listopadzie minie rok od rozstania Edyty Herbuś (36 l.) i Mariusza Trelińskiego (55 l.). I choć tancerka oficjalnie mówi, że nie jest z nikim związana, prawda wygląda nieco inaczej.

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Ukochany Edyty Górniak (45 l.) jednak złamał swoje zasady i powiedział, co myśli na temat plotek o ich związku!

 • Górniak sama informowała media?

  Edyta Górniak sama przekazywała mediom informacje ze swego życia prywatnego, co miało zwiększać jej popularność - zeznała znajoma piosenkarki na procesie, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • Edyta Górniak (44 l.) od kilku tygodni urządza się w podkrakowskich Mogilanach, gdzie kupiła willę za 1,5 mln złotych na strzeżonym osiedlu. Jak w nowej rzeczywistości odnajduje się jej syn Allanek?

 • Edyta Górniak traci głos?

  Wokalistka Edyta Górniak nie jest zadowolona ze swojego głosu - twierdzi bulwarówka "Fakt".

 • Mąż Edyty Górniak jest ciężko chory

  Krupy jest jednak inny. Mąż Edyty Górniak walczy bowiem z chorobą - pisze "Życie na gorąco". Nie jest to rak: "Obawialiśmy się, że to nowotwór, lekarze na szczęście wykluczyli tę ewentualność"- mówi znajoma pary w rozmowie z magazynem. "Po wielu badaniach okazało się, że najprawdopodobniej w jego organizmie obudziła się bakteria, którą złapał 8 lat temu podczas pobytu w Afryce" - dodaje...

 • Włodarczyk do wzięcia?

  Po sześciu latach związku z Jakubem Sićko Agnieszka Włodarczyk została sama. Podobno to aktorka zadecydowała o rozstaniu i poprosiła partnera o wyprowadzenie się z ich apartamentu na warszawskich Szczęśliwicach.

 • Edyta Olszówka zakochana? Zaskakujące doniesienia tygodnika!

  Tygodnik "Rewia" sugeruje, że serce 47-letniej Edyty Olszówki znów jest zajęte. Ile w tym prawdy?

 • Górniak: wakacje w klasztorze

  Ostatnie wakacje Edyta Górniak spędziła nie w luksusowym hotelu, lecz w tajlandzkim ośrodku buddyjskim. Tam w samotności medytowała.

Wideo na temat: znajoma edyty
 • Ave

  Ave

  Kamen jedzie autostopem z Sofii do Ruse. Po drodze spotyka 17-letnią Avé. Za każdym razem, gdy łapią okazję, Avé wymyśla im nową tożsamość. Kolejne kłamstwa sprawiają, że para wpada w coraz większe kłopoty. Kamen zaczyna zakochiwać się w nowej znajomej.

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

  Chociaż od powrotu Dorotki z Oz minęła zaledwie chwila, na dziewczynkę czeka już kolejna przygoda. Wezwana przez przyjaciół – Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala, ponownie przenosi się do zaczarowanej krainy. Na miejscu odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu – złośliwy i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną powstrzymać złoczyńcę jest Dorotka. Aby tego dokonać, dzielna dziewczyna będzie musiała udać się w daleką podróż do...