• Informacje na temat:

  znajoma górniak

Artykuły na temat: znajoma górniak
 • Edyta Górniak znowu przed sądem

  ...25 maja w warszawskim sądzie Edyta Górniak (44 l.) spotka się z byłymi teściami, którzy domagają się regularnych spotkań z wnukiem Allanem (12 l.).

 • Agnieszka Twardowska w "The Voice Of Poland". Co za występ!

  Wszyscy jurorzy programu "The Voice Of Poland" odwrócili swoje fotele po zachwycającym występie Agnieszki Twardowskiej.

 • Joanna Koroniewska: Znajoma wygadała się. Aktorka już po badaniach!

  .... - Wielu z nas nie ma świadomości, że pewne produkty spożywcze nie sprzyjają naszemu zdrowiu, że jedząc je, narażamy się w przyszłości na poważne choroby - tłumaczy znajoma gwiazdy. - Joasia oczywiście(...) metodę. Nowatorska dieta stosowana już przez wiele gwiazd (m.in. przez Jolantę Kwaśniewską, Edytę Górniak, Dodę) ma zapobiegać ukrytym alergiom, które z kolei powodują groźne choroby: nowotwory, cukrzycę...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Edyta Górniak straciła głos! "Jest załamana"

  Edyta Górniak przeżywa teraz naprawdę trudne chwile...

 • Edyta Górniak traci głos?

  Wokalistka Edyta Górniak nie jest zadowolona ze swojego głosu - twierdzi bulwarówka "Fakt".

 • ...” znajoma piosenkarki. Górniak zapewniła matkę, że rodzinne więzi nie zostaną zerwane. "Obiecała, że będzie przylatywać do Polski dwa razy w miesiącu na nagrania programu „Hit, Hit, Hurra”, którego jest(...)Warszawa, Kraków, Los Angeles... Edyta Górniak (43 l.) zaledwie w trakcie roku zmieniła swój adres trzykrotnie. Gdy na początku lata wyleciała z synem Allanem (12 l.) do USA, nikt nie spodziewał się...

 • Górniak sama informowała media?

  Edyta Górniak sama przekazywała mediom informacje ze swego życia prywatnego, co miało zwiększać jej popularność - zeznała znajoma piosenkarki na procesie, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • Edyta Górniak rozstała się z partnerem? Tabloid zdradza powody

  Edyta Górniak (46 l.) i rajdowiec Mateusz (33 l.) podobno nie są już parą. Co stoi za ich rozstaniem?

 • Górniak: wakacje w klasztorze

  Ostatnie wakacje Edyta Górniak spędziła nie w luksusowym hotelu, lecz w tajlandzkim ośrodku buddyjskim. Tam w samotności medytowała.

Wideo na temat: znajoma górniak
 • Ave

  Ave

  Kamen jedzie autostopem z Sofii do Ruse. Po drodze spotyka 17-letnią Avé. Za każdym razem, gdy łapią okazję, Avé wymyśla im nową tożsamość. Kolejne kłamstwa sprawiają, że para wpada w coraz większe kłopoty. Kamen zaczyna zakochiwać się w nowej znajomej.

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

  Chociaż od powrotu Dorotki z Oz minęła zaledwie chwila, na dziewczynkę czeka już kolejna przygoda. Wezwana przez przyjaciół – Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala, ponownie przenosi się do zaczarowanej krainy. Na miejscu odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu – złośliwy i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną powstrzymać złoczyńcę jest Dorotka. Aby tego dokonać, dzielna dziewczyna będzie musiała udać się w daleką podróż do...