• Informacje na temat:

  znajomi britney

Artykuły na temat: znajomi britney
 • Britney Spears wychodzi za mąż!

  Britney Spears (32 l.) w końcu znalazła miłość swojego życia. Piosenkarka prawdopodobnie już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu!

 • Britney Spears rzuci partnera?

  Czy kolejny związek Britney Spears ma się ku końcowi?

 • Dzieci Britney znęcały się nad szczeniakiem!

  Britney nieraz szokowała swoim zachowaniem. Wygląda na to, że jej pociechy postanowiły pójść w jej ślady. 8-letni Sean Preston i o rok młodszy James, najwyraźniej nie zostali nauczeni przez swoją(...) brutalnej zabawy z jej synami złamał łapkę. Britney zorientowała się dopiero po dwóch tygodniach!" - mówi znajomy piosenkarki. Niestety to niejedyne zwierzę w domu piosenkarki. Dzieci mogą jeszcze "pobawić...

 • Britney Spears straciła dziecko?

  Amerykańskie brukowce podały sensacyjnie brzmiące plotki , że na początku tego roku Britney Spears była w ciąży, jednak straciła dziecko.

 • Britney znalazła miłość?

  Po rozwodzie z Kevinem Federlinem i burzliwym związku z paparazzo Adnanem Ghalibem, Britney Spears ma podobno nowy obiekt uczuć, który tym razem zyskał aprobatę jej rodziny.

 • Niedawno amerykańska prasa podała, że Madonna czuje się obrażona propozycją, jaką złożyła jej Britney Spears. Nastoletnia wokalistka miała złożyć jej ofertę zagrania matki-alkoholiczki w jej nowym w filmie. Wiadomość taką przekazali podobno dziennikarzom znajomi Królowej Muzyki Pop, a tymczasem okazało się, że taka propozycja nigdy nie padła i Madonna o nic się na Britney nie gniewa.

 • Britney w ciąży?

  Przyjaciele 26-letniej piosenkarki twierdzą, że spodziewa się dziecka. Dodają także, że Britney nie jest pewna, kto zostanie szczęśliwym ojcem. Bliski znajomy gwiazdy zdradził australijskiemu magazynowi "NW", że radosną nowiną podzieliła się już z przyjaciółmi.

 • Britney Spears: Za wcześnie na ślub

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears odwołała swój ślub. Wokalistka miała się pobrać ze swoim narzeczonym Jasonem Trawickem tej zimy, ale jak się okazało, oboje uznali, że to przedwczesna decyzja.

 • Britney jednak nie zaręczona

  Ostatnio świat obiegła informacja, że Britney Spears zaręczyła się ze swoim agentem. Doniesieniom zaprzecza sam "narzeczony".

 • Britney Spears: "Czuję się dobrze"

  Chociaż od rozstania Britney Spears z Justinem Timberlakem minęło już wiele tygodni, amerykańska wokalistka wciąż zasypywana jest pytaniami, jak znosi ten cios. Gwiazda, która ostatnie miesiące może uznać za dość wyczerpujące, pragnie zakończyć wszelkie spekulacje na ten temat i odpowiada krótko: "Czuję się dobrze".

Wideo na temat: znajomi britney
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...