• Informacje na temat:

  znajomi carey

Artykuły na temat: znajomi carey
 • Mariah Carey rozwodzi się!?

  Małżeństwo Mariah Carey (43 l.) i Nicka Cannona wisi na włosku. Para od kilku miesięcy nie mieszka już razem!

 • Mariah Carey, amerykańska wokalistka pop, która szykuje się do powrotu na szczyty list przebojów ze swym nowym albumem "Glitter", ma za złe szefom wytwórni Virgin, z która niedawno podpisała niezwykle lukratywny kontrakt, że zamiast dbać o rozwój jej kariery, za bardzo angażują się w promowanie najnowszej płyty Janet Jackson "All For You".

 • Mariah Carey znów przytyła!

  Nowa miłość wyraźnie służy Mariah Carey (45 l.)!

 • Mariah Carey była niewidzialna?

  Fani Mariah Carey powinni naprawdę zacząć się martwić o swoją idolkę. Po drugim w ciągu ostatniego miesiąca załamaniu nerwowym, wokalistka jest u progu popadnięcia w chorobę psychiczną. Podczas ostatniego kryzysu wydawało jej się, że jest niewidzialna, kąpała się w ubraniu i w końcu trafiła do zakładu psychiatrycznego wbrew swojej woli.

 • Mariah Carey nie chce mieć więcej dzieci!

  Mariah Carey (45 l.) boi się, że kolejna ciąża zrujnowałaby jej figurę!

 • Mariah Carey, amerykańska wokalistka pop, prowadzi obecnie rozmowy w sprawie roli w kolejnym filmie o przygodach nieustraszonego brytyjskiego agenta Jamesa Bonda. Propozycja taka pojawiła się po tym, jak piosenkarka spotkała się na przyjęciu z Piercem Brosnanem, odtwórcą postaci 007.

 • Mariah Carey pozwala nosić 3-letniej córce obcasy?

  Mariah Carey (44 l.) opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać, jak pozwala 3-letniej córeczce przymierzyć swoje szpilki. Amerykańskie media sugerują, że chce zrobić z dziewczynki diwę!

 • Mariah Carey: Przeprowadzka do Anglii?

  Zdaniem brytyjskiej prasy, Mariah Carey szykuje się do przeprowadzki ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii. Podobno trójka czołowych agentów nieruchomości poszukuje wiejskiej posiadłości dla wokalistki i jej ukochanego pieska, terriera o imieniu Jack Russell, znanego z teledysków Carey.

 • Mariah Carey i Nick Cannon już kłócą się o prawo do opieki nad dziećmi!

  Wygląda na to, że w Hollywood szykuje się medialna wojna o dzieci! Mąż Mariah Carey (44 l.), Nick Cannon (33 l.) nie chce ustąpić…

 • Mariah Carey próbowała popełnić samobójstwo?

  Brytyjski dziennik "The Sun" twierdzi, że amerykańska piosenkarka Mariah Carey targnęła się na własne życie po rozstaniu z przyjacielem Luisem Miguelem. Jak już informowaliśmy, pod koniec ubiegłego tygodnia słynna wokalistka trafiła do szpitala w Nowym Jorku podobno z powodu krańcowego wyczerpania organizmu.

Wideo na temat: znajomi carey
 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • Wstyd

  Brian (Michael Fassbender), 30-latek, mieszkaniec Nowego Jorku nie potrafi zapanować nad swym życiem erotycznym. Sytuacja jeszcze bardziej wymknie się spod kontroli, kiedy zamieszka z nim siostra... Dramat Steve'a McQueen zbada naturę potrzeby, jak ludzie radzą sobie w życiu i jak reagują na doświadczenia, które ich kształtują. Mężczyzna. Kobieta. Nowy Jork. On jest świetnie ustawionym singlem, całkowicie uzależnionym od seksu. Ona czuje się zagubiona w wielkim mieście, jest spragniona...

 • Drive

  Zapnijcie pasy, bo czeka was niezła jazda. / Guardian Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna...