• Informacje na temat:

  znajomi małgorzaty

Artykuły na temat: znajomi małgorzaty
 • Zaskakujące wieści o ciąży Małgorzaty Sochy! Znajomi nie mają wątpliwości!

  .... Okazało się, że wczesną jesienią na świat przyjdzie kolejna dziewczynka! Choć rodzice nie posiadają się z radości, to nie jest tajemnicą, że chcieliby też doczekać się syna.  Ich znajomi zdradzają, że para...

 • "Nowa dziewczyna" Françoisa Ozona w kinach od 3 lipca

  François Ozon - twórca hitów: "Basen", "8 kobiet", "U niej w domu" oraz "Młoda i piękna" powraca do polskich kin 3 lipca z najnowszą produkcją "Nowa dziewczyna". W rolach głównych zobaczymy francuskiego amanta Romain Duris oraz Anais Demoustier - gwiazdę "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Krytycy porównują nowe dzieło Ozona do twórczości Almodóvara i Hitchcocka.

 • Wielka radość u Małgorzaty Kożuchowskiej!

  W końcu Małgorzata Kożuchowska (48 l.) może odetchnąć z ulgą. Po latach starań, udało się jej spełnić kolejne marzenie. Małgosia nie kryje radości na myśl, że wkrótce znów zagra na deskach teatru.

 • Najpierw "Drżące ciało" Almodóvara, teraz "Nowa dziewczyna" Ozona

  Dystrybutor filmu "Nowa dziewczyna" zaprezentował polski zwiastun nowego obrazu Françoisa Ozona - dwukrotnie nominowanego do Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes ("Młoda i piękna", "Basen"), zdobywcy Europejskiej Nagrody Filmowej za Najlepszy Scenariusz ("U niej w domu").

 • Jacek Rozenek chciałby zostać tatą! Znajomi twierdzą, że marzy o córce

  Media codziennie donoszą o wszelkich zmianach w życiu Małgorzaty Rozenek. Skrupulatnie odnotowują zwłaszcza to, co dotyczy jej związku z Radosławem Majdanem. W cieniu Małgorzaty jest za to jej były mąż, Jacek Rozenek. Teraz to może się zmienić.  Od niedawna również jego życie prywatne nabiera rumieńców. Jakiś czas temu media często pisały o jego relacji z Katarzyną. Parę połączył wypadek, któremu...

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Radek Majdan sypia u Małgorzaty Rozenek!

  Kilka tygodni temu gruchnęła informacja, że "perfekcyjna" ma romans z byłym chłopakiem Dody. Wielu było zszokowanych tymi doniesieniami. Przyjaciele i znajomi Małgorzaty zaczęli jej odradzać angażowanie się w relacje z Majdanem, aby nie ucierpiał na tym jej idealny wizerunek. Wydawało się, że Małgorzata posłuchała i pogoniła piłkarza. Taka przynajmniej była oficjalna wersja. Jak jednak...

 • Trudne chwile Małgorzaty Foremniak

  To miał być jej azyl, oaza spokoju z dala od burz. Życie postanowiło zmienić aktorce ten piękny scenariusz...

 • Matczyne rozterki Małgorzaty Rozenek! Syn zmienia szkołę!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) przygotowuje się do kolejnej domowej rewolucji...

 • Foremniak poprowadzi "Stalking - zła miłość"

  Nieodebrane połączenia, setki niechcianych maili i smsów czy nachodzenie - to tylko niektóre z przejawów stalkingu. To zjawisko wciąż przybiera na sile, a świadomość problemu wśród Polaków nadal jest dość znikoma. Telewizja ID postanowiła to zmienić, pomagając tym, którzy doświadczają stalkingu. W działania zaangażowała się Małgorzata Foremniak. W programie "Stalking - zła miłość" aktorka przedstawi widzom ID najbardziej wstrząsające historie osób, które borykały się z uporczywym nękaniem.