• Informacje na temat:

  znajomi mroczka

Artykuły na temat: znajomi mroczka
 • Znajomi popularnych bliźniaków twierdzą, że Rafał zazdrości Marcinowi życiowej stabilizacji i także chciałby założyć już rodzinę. Od dłuższego czasu ma przecież u swego boku śliczną kandydatkę na(...) poznała Rafała Mroczka, który zasiadał w jury konkursu. Było to 9 lat temu! Tytuł miss ułatwił jej pracę modelki, ale Joanna nie chciała poprzestać na pokazywaniu się na wybiegu. Skończyła studia...

 • Rafał Mroczek uzależniony

  Rafał Mroczek uzależnił się od... tańca. Z samby i tanga przeszedł na muzykę klubową. Dzięki nauce, którą wyniósł w "Tańcu z gwiazdami", powoli staje się dyżurnym "imprezowiczem" kraju.

 • Rafał Mroczek został ojcem!

  ..." ogłosił dobra nowinę na swoim profilu na Facebooku.   Nie zdradził, jakiej płci jest dziecko, ale jego znajomi nie mają wątpliwości: to córeczka. Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom...

 • Niedawno rozstał się z tancerką Anetą Piotrowską, jednak niezbyt długo czekał na nową miłość. Rafał Mroczek (24 l., "M jak Miłość") jest znów zajęty, a jego wybranka jest modelką. Magda Wysocka, podobnie jak Rafał, niedawno rozstała się ze swoim partnerem.

 • Podczas gdy Marcin Mroczek świętuje narodziny swojego pierwszego dziecka, jego brat, Rafał Mroczek, próbuje opanować motyle w brzuchu. Aktor pokazał swoją nową dziewczynę na wernisażu "Kreacje osobowości". Znajomi 33-latka nie mają wątpliwości: to miłość!

 • Aneta Piotrowska (19 l.) podjęła ostateczną decyzję - zakończyła swój związek z aktorem, Rafałem Mroczkiem (24 l., "M jak Miłość"). Chociaż wiele osób przepowiadało ich związkowi smutny finał, nikt nie spodziewał się, że do rozstania dojdzie już teraz.

 • Ślub Mroczka 20 lipca?

  Przyjaciele Marcina Mroczka (30 l.) zdradzają szczegóły uroczystości...

 • Mroczek już nie zatańczy?

  Rafał Mroczek po tym jak na początku roku uległ poważnemu wypadkowi na snowboardzie nie może powrócić do pełni sprawności.

 • Znamy szczegóły ślubu Mroczka!

  ...przechodzili przez różne kryzysy, z których na szczęście udało im się wyjść. Okazuje się, że Marcin postanowił nie szaleć z organizacją wesela, jak to mają w zwyczaju jego znajomi z celebryckich salonów(...) niepotrzebnego blichtru i przepychu. Lista gości nie jest ponoć długa, ale widnieje na nim kilka znanych nazwisk z show-biznesu. Wśród nich oczywiście serialowa żona Mroczka, czyli Kasia Cichopek...

 • "M jak miłość": Kryzys u Zduńskich

  W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

Wideo na temat: znajomi mroczka
 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Miłość po francusku

  Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy - do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Wszystkie, poza jednym... Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery....

 • Martwe zło

  Remake horroru z 1981 roku. Grupa znajomych wybiera się na weekend do opuszczonej, stojącej na uboczu chatki. Chcą miło spędzić czas, lecz nie wiedzą co ich czeka. Odnajdują tajemną księgę i dla zabawy odczytują znajdującą się w niej inwokację.

Dyskusje na temat: znajomi mroczka
 • Re: "Lekarze": Borys Szyc marzy o międzynarodowej karierze

  Szyc? Ten pajac we Francji będzie dużym, okrągłym ZEREM. Tylko tutaj lansują tego miernotę krewni i znajomi królika. Za kogo on się uważa? Za aktora? Na równi z Sewerynem, Stuhrem (ojcem), Stroińskim, Fryczem, Ferencym czy Łukaszewiczem ? (długo by wymieniać AKTORÓW a nie troki od kalesonów.. Toż ten palant to poziom Mroczka!