• Informacje na temat:

  znajomi posh

Artykuły na temat: znajomi posh
 • Posh Spice znów straszona

  Victoria Beckham, członkini brytyjskiej grupy Spice Girls, po raz kolejny stała się adresatką pogróżek. Niedawno piosenkarka otrzymała list ze sfabrykowanym zdjęciem, przedstawiającym kulę pistoletu zmierzającą w kierunku jej głowy ociekającej krwią.

 • Pomysłowa Posh Spice

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka znana także jako Posh Spice, postanowiła nieco pomóc szczęściu i starała się wszelkimi sposobami wpłynąć na wzrost sprzedaży jej debiutanckiego singla. Aby to osiągnąć, namówiła swego znajomego, aby zapłacił on swym pracownikom za kupienie płyty z utworem "Out Of Your Mind".

 • Posh Spice krytykuje Garetha Gatesa

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, krytycznie odniosła się do talentu Garetha Gatesa, finalisty programu "Idol", który przez kilka tygodni utrzymywał się na szczycie tamtejszej listy przebojów. Według Posh Spice, sposób śpiewania jaki prezentuje Gates można określić jako "gó****ny".

 • David Beckham: "Kupujcie płytę mojej żony"

  David Beckham, znany piłkarz angielski, gracz Manchesteru United, a prywatnie mąż Victorii Beckham, członkini grupy Spice Gilrs, rozpoczynającej właśnie swoją solową karierę, robi wszystko, aby debiut jego ukochanej wypadł jak najokazalej. Dlatego też przekonuje wszystkich swych znajomych, aby kupowali jej nowego singla "Not Such An Innocent Girl".

 • Victoria Beckham powróci

  Niedawno informowaliśmy, że Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, prawdopodobnie wkrótce podpisze kontrakt z wytwórnią Telstar. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Obie strony prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu podpiszą odpowiednią umowę.

 • Victoria Beckham kiepską aktorką?

  Victoria Beckham, była wokalistka angielskiej grupy Spice Girls, odrzuciła napisaną specjalnie dla niej rolę w filmie "I Could Never Be Your Woman". Żona słynnego piłkarza Davida Beckhama nie wierzy bowiem we własne zdolności aktorskie.

 • Siostra gwiazdy poważnie chora?

  Czy siostra Victorii Beckham, Louise, cierpi na nowotwór mózgu?

Wideo na temat: znajomi posh
 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Miłość po francusku

  Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy - do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Wszystkie, poza jednym... Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery....

 • Martwe zło

  Remake horroru z 1981 roku. Grupa znajomych wybiera się na weekend do opuszczonej, stojącej na uboczu chatki. Chcą miło spędzić czas, lecz nie wiedzą co ich czeka. Odnajdują tajemną księgę i dla zabawy odczytują znajdującą się w niej inwokację.