• Informacje na temat:

  znajomi wokalistki

Artykuły na temat: znajomi wokalistki
 • Halina Mlynkova i Leszek Wronka: Znajomi zwiastują koniec ich związku!

  W lutym minął rok od romantycznego ślubu wokalistki i czeskiego producenta muzycznego. Ale Halina Mlynkova wciąż nie przeprowadziła się na stałe do domu Leszka Wronki w Pradze. Jak dowiaduje się "Na Żywo", przyczyna tkwi w relacjach wokalistki z 24-letnią Magdaleną, córką Wronki z pierwszego małżeństwa. "Ona ma problem z zaakceptowaniem macochy. Dziewczyna wciąż mieszka z ojcem w Pradze...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Beata Kozidrak: Sercowe problemy wokalistki. Pomaga mąż znanej dziennikarki

  ...wykorzystuje. Przeżyłam coś takiego... To jest dla mnie bardzo bolesne - wyznała w pierwszym po rozwodzie wywiadzie dla magazynu "Pani". Znajomi gwiazdy twierdzą, że rozstanie kosztowało ją więcej...

 • Kogo kocha Kayah?

  Znajomi piosenkarki ujawniają, kto jest oczkiem w głowie wokalistki.

 • Iwona Węgrowska w ciągu pięciu lat zmieniła się nie do poznania. I nie chodzi jedynie o długość czy kolor włosów. Wokalistki nie poznają nawet jej znajomi.

 • Wokalistka i gwiazdor "Zmierzchu" parą?

  Aktor Robert Pattinson i piosenkarka Katy Perry mają romans - donosi tabloid "The Sun".

 • Edyta Górniak znów mamą? Zaskakujące doniesienia tygodnika!

  Edyta Górniak (45 l.) spotkała mężczyznę, z którym chce budować rodzinę. Może wreszcie spełni się jej marzenie. Znajomi pary przekonują, że wokalistka i jej ukochany mogą zostać rodzicami!

 • Monika Brodka wylądowała w szpitalu

  Wyczerpująca wakacyjna trasa koncertowa, podczas której Monika Brodka zagrała kilkadziesiąt koncertów, dała się we znaki 18-letniej piosenkarce. Przemęczona wokalistka musiała znaleźć się pod opieką lekarzy w szpitalu.

 • Doda jednak nie wytrzymała i na dobre rozstała się z Haidarem?

  Doda (31 l.) rozstała się z Emilem Haidarem (34 l.)? Tak mają twierdzić znajomi wokalistki. Jeden z tabloidów donosi, że po raz kolejny wyprowadziła się od ukochanego. Podobno tym razem na dobre.

 • Flinta: Fani mnie zlinczują

  - Znajomi zaczynają sobie żartować i pytają, czy zamierzam pobić rekord Edyty Bartosiewicz - śmieje się Ewelina Flinta w rozmowie z INTERIA.PL. Wokalistka już od pięciu lat pracuje nad trzecim solowym albumem.

Zdjęcia na temat: znajomi wokalistki
Wideo na temat: znajomi wokalistki
 • Doda o pokazaniu piersi na koncercie Aerosmith: To dla mnie norma

  Doda zapewnia, że pokazanie piersi na koncercie Aerosmith było spontaniczną reakcją, sposobem na wyrażenie emocji i że nie był to pierwszy raz, kiedy coś takiego jej się zdarzyło. Cieszy ją także reakcja widowni, która na widok biustu wokalistki na telebimie odpowiedziała entuzjastycznym piskiem. Wokalistka zdradza też, że dzięki znajomemu miała możliwość wejścia na backstage koncertu.

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...