• Informacje na temat:

  znajomy artysty

Artykuły na temat: znajomy artysty
 • Zbigniew Wodecki miał udar? Znajomi artysty komentują doniesienia

  Zbigniew Wodecki (67 l.) doznał udaru i w ciężkim stanie przebywa w szpitalu? Takie szokujące i przykre doniesienia pojawiły się w mediach. Potwierdził je menedżer artysty w rozmowie z Interią.

 • "Avengers: Czas Ultrona" : Starzy znajomi

  Kolejne odsłony "Avangersów" to kluczowe punkty kinowego serialu Marvela - filmy, w których spotykają się jego główni bohaterowie. To też komercyjne kolosy, których celem jest przełożenie jak największej liczby atrakcji na jak największy zysk. Wielką zasługą Jossa Whedona, reżysera obu dotychczasowych części, jest to, że cały projekt nie zmienił się jeszcze w bezduszny, gargantuiczny twór.

 • Maja Ostaszewska wychowuje dzieci "na artystów"

  Aktorka ma wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. W jej domu bywały największe postaci artystycznego Krakowa. - Uwielbiałam te spotkania. Przychodzili do nas Krystian Lupa, aktorzy Teatru Starego i muzycy. Zdarzało się, że siedziałam w nocy, a potem... spałam w szkole na ławce - wspomina. Dziś ma pewność, że właśnie te kontakty ukształtowały jej artystyczną osobowość. W taki sam sposób stara się...

 • Leszek Lichota zamyka swój klub

  Jak zapewnia Leszek Lichota, klub "Wkręt" przy ulicy Chełmskiej w Warszawie to już zamknięty rozdział w jego życiu. Aktor zrezygnował z prowadzenia lokalu położonego w kompleksie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych. Powodem był zbyt wysoki czynsz, jakiego zażądał właściciel obiektu.

 • Seweryn Krajewski: Wzruszające pojednanie z synem!

  ...byli w stanie pokonać. Przełomowy dla ich relacji okazał się miniony rok. Syn artysty, który poszedł w ślady ojca i również zajął się komponowaniem muzyki, otrzymał wielkie zawodowe wyzwanie. Podjął się(...), w które uderzyła ciężarówka, prowadziła żona artysty, Elżbieta.  Małżonkowie pogrążyli się w rozpaczy, a przecież dla Sebastiana, który miał wówczas 15 lat, śmierć brata również była traumą... Sam musiał...

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

 • Kim była pierwsza żona Grzegorza Ciechowskiego? Zostawił ją dla Potockiej

  ...znajomych, ale by nie denerwować seniorów ciągłym dzwonieniem do drzwi, goście często wchodzili przez okno. W 1979 roku Grzegorz dołączył do grupy Res Publica, która rok później zmieniła nazwę na(...), zjawiskowej urodzie. Wszyscy smalili do niej cholewki, ale ona miała swojego Romea - wspomina ich znajomy. Kiedy wychodzili do klubu, zawsze pojawiali się jacyś mężczyźni, którzy prosili ją do tańca...

 • George Clooney na diecie

  Żona Georgea Clooneya nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zakazała gwiazdorowi spożywać alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos, ograniczyła również nabiał.

 • Marek Kondrat i Antonina: dzielą pasje, wspólnie podróżują. Małżeństwo idealne?

  ...​W czym tkwi sekret udanego małżeństwa Marka Kondrata (65 l.) i Antoniny (27 l.)? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bowiem sprawa jest wielopłaszczyznowa. Z pewnością w budowaniu szczęścia pomagają im wspólne pasje, podróże, a nawet… te same poglądy polityczne! O tym, jak wygląda ten związek, opowiedział znajomy aktora.

 • Znowu krzykną: Mamy Cię!

  Po 10 latach przerwy wraca na antenę program, który gwiazdom spędza sen z powiek. W każdej chwili mogą zostać "wkręcone"!

Wideo na temat: znajomy artysty
 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.