• Informacje na temat:

  znajomy kuby

Artykuły na temat: znajomy kuby
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Była kochanka Kuby wróci nad rozlewisko...

  W 12. odcinku "Pensjonatu nad rozlewiskiem" (emisja w TVP1 we wtorek 5 czerwca o godzinie 22.00) do Adama (Mikołaj Krawczyk) przyjedzie w odwiedziny znajomy, z którym - jak się okaże - łączą Kunerta podejrzane interesy. Mariuszowi (Mariusz Drężek) towarzyszyć będzie... Agata. - Nie wierzę! Co ona tu robi? - zdziwi się Marysia (Olga Frycz), kiedy zobaczy byłą kochankę Kuby wysiadającą...

 • Ryan Gosling planuje zaręczyny

  Jeden z najbardziej popularnych kanadyjskich aktorów Ryan Gosling zamarzył, by stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest koleżanka z branży Amerykanka Eva Mendes, z którą jest związany od lat. W najbliższych dniach planuje jej się oświadczyć.

 • Matka Kuby Wojewódzkiego w szpitalu!

  Z plikiem kolorowych gazet i prowiantem przechodził codziennie korytarzem oddziału kardiologicznego, potem znikał w jednym z pokoi. - Do kliniki trafiła mama Kuby, Maria. Kuba tak bardzo martwił się o jej zdrowie, że zadbał o to, by miała najlepszych specjalistów. Cena nie grała roli - mówi "Rewii" znajomy prezentera. Klinice zaufało wcześniej wiele gwiazd, m.in. Anna Mucha, która właśnie tam...

 • SoundQ: Pobierz za darmo!

  W serwisie Muzzo.pl za darmo możecie ściągnąć EP-kę "Cargo Planes" krakowsko-bielskiego zespołu SoundQ.

 • Ojciec Kaczoruk wściekły! Obejrzał "Roast Kuby Wojewódzkiego" i...

  Kuba Wojewódzki (52 l.) może gorzko pożałować, że zdecydował się zostać obiektem niewybrednych żartów i wziął udział w tzw. "Roaście Kuby Wojewódzkiego". Choć od emisji programu minęło już kilka(...) wieszak'" - stwierdził jeden z uczestników roastu. Inny w wulgarnych słowach opisywał pożycie intymne Kuby i Renaty, insynuując, że jest ona kobietą rozwiązłą. Często pojawiały się też sugestie...

 • Włodarczyk: Chce dziecka, ale nie ślubu?

  Choć Agnieszka Włodarczyk mówiła, że już nie bawi jej salonowe życie, często bywa na imprezach. Chce się wyszaleć, zanim zdecyduje się na ciążę?

 • Anna Dereszowska: Ile zarobiła na udziale w roaście Kuby Wojewódzkiego?

  Nie milkną echa roastu Kuby Wojewódzkiego (52 l.) i udziału w nim Anny Dereszowskiej (35 l.).

 • Rusin i Wellman się nie znoszą!

  Choć Kinga Rusin i Dorota Wellman pracują dla jednej stacji telewizyjnej, nie utrzymują ze sobą kontaktów. Co więcej, publiczna krytyka książki ("Co z tym życiem?") autorstwa tej pierwszej, nie przysporzyła sympatyków tej drugiej.

 • Kuszyńska szczęśliwa u boku Kuby

  Monika Kuszyńska odnalazła szczęście u boku Kuby Raczyńskiego , byłego saksofonisty Varius Vanx. Muzyk wspiera ją nie tylko w życiu, ale także na scenie, podczas koncertów.

 • DJ Adamus: Ada Szulc pojawiła się w idealnym momencie

  Gwiazda polskiej sceny klubowej, DJ Adamus wraz ze znaną z programu "X Factor" wokalistką Adą Szulc wydał album "1000 miejsc". Jak przyznaje, mieli zrobić jeden utwór, a skończyło się na całej płycie.

Zdjęcia na temat: znajomy kuby
Wideo na temat: znajomy kuby
 • 7 dni w Hawanie

  Film rozgrywa się w ciągu tygodnia w stolicy Kuby. Energetyczny i eklektyczny portret miasta, widzianego oczami tubylców i zachwyconych przyjezdnych, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach. Każdy dzień stanowi segment reżyserowany przez innego twórcę.

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

Dyskusje na temat: znajomy kuby
 • Re: Na dobre i na złe

  to jakieś dziwne że pan zygmunt,znajomy kuby który został postrzelony na wojnie tak nagle zmienił zdanie po czasie że odmieniło mu się wszystko tak nagle po tylu latach że wcześniej o tym nie myślał z młoda tylko na starość żeby usunąć mu odłamek tkwiący w jego ciele powodujący ból.