• Informacje na temat:

  znajomy milionera

Artykuły na temat: znajomy milionera
 • Karolina Szostak chce wrócić do ukraińskiego milionera?! "Obiecał jej sfinansować..."

  ...znajomy dziennikarki. Ciekawe, co na to żona Vlada?

 • N. Kidman: Ukochany milioner?

  Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" ) znalazła podobno nową miłość. Jak donoszą plotka rskie magazyny, piękna aktorka spotyka się z nowozelandzkim multimilionerem, Erikiem Watsonem. Biznesmen na łamy brukowców trafił w listopadzie 2002 roku, kiedy w jednej z londyńskich restauracji pobił się z Russellem Crowem ( "Gladiator" ).

 • Rozz wróciła na utrzymanie milionera!

  ...daleko. Postanowiła wrócić do swojego byłego męża, milionera. Jean Manuel Rozan to francuski finansista, z którym Kate ma 8-letnią córeczkę Mię. Wygląda na to, że biznesmen nadal jest szaleńczo w niej(...) teraz doceniła, co straciła" - wyjawia jej znajomy w "Fakcie". Nie wiemy, co ta kobieta w sobie ma, że tak potrafi manipulować mężczyznami. Myślicie, że wróciła do Rozana na dobre, czy potraktuje go...

 • Spicetka znów szuka miłości

  Wyspiarskie tabloidy podały, że Geri Halliwell spotyka się z rosyjskim milionerem.

 • Przyjaciel Marty Kaczyńskiej to milioner!

  ...właściwie jest nowy przyjaciel Marty? Pierwszy jego tożsamość odkrył tygodnik "Na Żywo", w którym poinformowano, że to bogaty biznesmen i znajomy śp. Lecha Kaczyńskiego. Okazuje się, że biznesy idą mu...

 • Paris Hilton w kosmosie?

  Dziedziczka słynnego hotelarskiego rodu Hiltonów znów zaskakuje. Tym razem Paris Hilton wykupiła miejsce w kosmicznym statku Richarda Bransona, ekscentrycznego milionera i właściciela koncernu Virgin Group. Złośliwi mają nadzieję, że będzie to bilet w jedną stronę.

 • Zofia Zborowska zakochana w milionerze!

  Wiktor Zborowski (63 l.) nie jest do końca zachwycony. Boi się, że straci kolejną córkę...

 • Sekrety ślubu roku

  Joanna Liszowska i jej wybranek, szwedzki milioner Ola Serneke, mieli ślub jak z bajki! Teraz zamierzają cieszyć się życiem nowożeńców i... powiększyć rodzinę.

 • Małgorzata Foremniak porzucona przez milionera!

  Wydawało się, że Małgorzata Foremniak u boku brata Kasi Dowbor w końcu odnajdzie szczęście. Niestety, kolejny związek aktorki okazał się porażką.

 • Swoje imperium zbudował na seksie

  Milioner, przedsiębiorca, skandalista, "Król Soho" - Paul Raymond jest bohaterem najnowszego filmu Michaela Winterbottoma "Prawdziwa historia króla skandali". Brytyjska prasa już zachwyca się tą ekranową biografią potentata kontrowersji.

Wideo na temat: znajomy milionera
 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

 • Nazywam się Khan

  Utrzymany w stylu słynnego "Slumdoga. Milionera z ulicy" komediodramat w reżyserii Karana Johara, twórcy "Czasem słońce, czasem deszcz". Młody muzułmanin zostaje posądzony o działalność terrorystyczną przez władze amerykańskie i postanawia spotkać prezydenta Stanów Zjednoczonych, by osobiście wyjaśnić mu nieporozumienie i odzyskać dobre imię. W roli głównej supergwiazda kina indyjskiego Shahrukh Khan ("Czasem słońce, czasem deszcz", "Om Shanti Om").