• Informacje na temat:

  znajomy rafała

Artykuły na temat: znajomy rafała
 • Rafał Maserak bierze ślub!

  W jego miłosnym życiu zawsze było intensywnie. Rafała Maseraka łączył gorący romans z aktorką Małgorzatą Foremniak (51 l.), zażyła przyjaźń z byłą żoną Cezarego Pazury (55 l.), Weroniką Marczuk (46(...) - mówi znajomy pary. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Dobre serce Rafała Maseraka! Uratował go!

  .... Znajomy celebryty miał zdradzić, że Rafał oszalał na punkcie zwierzaka. Nazywa go "swoim synkiem" i chce z nim zatańczyć!  Nie, to nie jest żart. Razem z Moniką Mariotti, której partneruje w programie...

 • Rafał Maślak studniówkową randką

  Już we wtorek, 24 marca, w Polsat Cafe premiera autorskiego programu Rafała Maślaka. W "Randce z Maślakiem" Mister Polski 2014 będzie spełniał marzenia kobiet. Bohaterką pierwszego odcinka jest licealistka Ania Budna. To właśnie z nią Rafał poszedł na studniówkę.

 • Rafał Maślak skomentował "brutalne wyrzucenie żony z domu"!

  Rafał Maślak (30 l.) kilka dni zamieścił nagranie, na którym wyrzuca swoją żonę z domu. Wywołał tym zachowaniem spore zamieszanie. Podczas ostatniego wywiadu specjalnie dla nas skomentował tę sytuację. Dowiedzieliśmy się, że zaniepokojeni znajomi dzwonili nawet do jego mamy…

 • Aneta Piotrowska (19 l.) podjęła ostateczną decyzję - zakończyła swój związek z aktorem, Rafałem Mroczkiem (24 l., "M jak Miłość"). Chociaż wiele osób przepowiadało ich związkowi smutny finał, nikt nie spodziewał się, że do rozstania dojdzie już teraz.

 • Rafał Mroczek został ojcem!

  To był jeden z najszczęśliwszych dni dla gwiazdora „M jak miłość”! Rafał Mroczek (34 l.) po raz pierwszy został ojcem, czym pochwalił się na Facebooku.

 • Rafał Mroczek uzależniony

  Rafał Mroczek uzależnił się od... tańca. Z samby i tanga przeszedł na muzykę klubową. Dzięki nauce, którą wyniósł w "Tańcu z gwiazdami", powoli staje się dyżurnym "imprezowiczem" kraju.

 • "Na sygnale": Debiut Rafała Maślaka

  Rafał Maślak jako dowódca straży zadebiutuje w 135. odcinku „Na sygnale”. Ekipa strażaków uwolni z rozbitego auta ofiary wypadku komunikacyjnego Efekty jego pracy zobaczymy za kilka tygodni!

 • Niedawno rozstał się z tancerką Anetą Piotrowską, jednak niezbyt długo czekał na nową miłość. Rafał Mroczek (24 l., "M jak Miłość") jest znów zajęty, a jego wybranka jest modelką. Magda Wysocka, podobnie jak Rafał, niedawno rozstała się ze swoim partnerem.

Wideo na temat: znajomy rafała
 • Rafał Maślak skomentował brutalne wyrzucenie żony z domu: „trzeba radykalnie działać!”

  Rafał Maślak kilka dni temu wyrzucił swoją żonę z domu. Wywołał tym zachowaniem spore zamieszanie w Internecie. Podczas ostatniego wywiadu specjalnie dla nas skomentował tę sytuację. Dowiedzieliśmy się, że zaniepokojeni znajomi dzwonili nawet do jego mamy…

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....