• Informacje na temat:

  znak waga

Artykuły na temat: znak waga
 • Quinton Aaron wyrzucony z samolotu przez wagę!

  ...drugiego biletu, dlatego obsługa postanowiła wyprosić go z pokładu. Czy konieczność kupowania podwójnego miejsca, nie powinna być już dla niego znakiem, że najwyższa pora przejść na dietę?

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Joanna Krupa szczerze o swoim wyglądzie w ciąży! Jest załamana!

  Joanna Krupa (40 l.) niedługo pierwszy raz w życiu zostanie mamą. Nie może doczekać się tego momentu, jednak końcówka ciąży nieźle daje jej się we znaki.

 • Piękne i samotne

  Wiosna się kończy, a one ciągle się nie zakochały. Może nie szukają, a może nie trafiły na tego jedynego. Oto najgorętsze "singelki" polskiego show-biznesu.

 • Kelly Clarkson coraz chudsza. Fani zaniepokojeni!

  Piosenkarka od lat zmaga się z wahaniami wagi, które po dwóch ciążach jeszcze bardziej dały jej się we znaki. Kilka miesięcy temu jednak dało się zauważyć, że znacznie schudła. W ostatnim czasie ten efekt jeszcze bardziej się pogłębił. O Kelly Clarkson zaczęli martwić się jej fani, którzy na jej profilach w mediach społecznościowych dopytywali się, czy coś jej nie dolega. W międzyczasie...

 • Shyamalan czeka na mrozy

  M. Night Shyamalan ( "Szósty zmysł" , "Znaki" ) znany jest ze swojej reżyserskiej perfekcji. Twórca przywiązuje ogromną wagę do detali i nie pozwala, by coś zburzyło jego wizualne koncepcje. Z tych właśnie powodów zdecydował, że zdjęcia do jego najnowszego projektu, zatytułowanego "The Village", nie rozpoczną się w zaplanowanym terminie.

 • Kim Kardashian w podróż poślubną zabierze swojego trenera!

  Kim Kardashian nigdy nie była drobna i szczupła. Znakiem rozpoznawczym celebrytki jest zresztą jej sławna krągła pupa. Postanowiła jednak coś zrobić z dodatkowymi kilogramami i jeszcze przed porodem sporo ćwiczyła. W trakcie ciąży też się nie oszczędzała i uczestniczyła w zajęciach fitness. Postawiła sobie też za cel jak najszybciej zrzucić dodatkowe kilogramy po ciąży i świetnie jej to...

 • Doda dobrze się zabezpiecza

  Dorota Rabczewska zaczęła przywiązywać wagę do przeznaczenia. Doszła do wniosku, że przed złymi mocami trzeba się dobrze ochronić... tatuażem. Piosenkarka zabezpiecza się też finansowo - podpisała właśnie kontrakt płytowy.

 • "Barwy szczęścia": Kostek między kobietami

  Kostek, którego Adam Cywka gra w "Barwach szczęścia", to dla aktora postać idealna. Od lat nie może się ustatkować, ciągle ma jakieś problemy, co przekłada się ilość ciekawych scen do zagrania. Tym razem wdał się w romans z byłą żoną, w efekcie czego jego obecne małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. Czy bliscy kolejny raz mu wybaczą?

 • "2XL": Puszystość to jest problem

  - Mówienie, że otyłość to temat wstydliwy, jest błędne - uważa Elżbieta Romanowska. - Myślę, że ludziom otyłym trudno jest radzić sobie ze swoją wagą. Serial "2XL" może zadziałać terapeutycznie - dodaje Edyta Jungowska.

Wideo na temat: znak waga
 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. odcinka

  się na wynajem. Po wyjeździe Michała do Kopenhagi Patrycja nabiera podejrzeń, że jest zdradzana. Coraz więcej znaków na to wskazuje. Postanawia „odwiedzić” męża w Danii. Zuza wyznaje Patrycji, że(...) znudziła. Strzelecka postanawia dokończyć studia prawnicze, które przerwała na czwartym roku, gdy zaszła w ciążę z Julką (Nicole Bogdanowicz). Zakochani, Maria (Ewa Kasprzyk) i Gabriel (Bartosz Waga

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...

 • Wiedźma wojny

  14-letnia Kamona opowiada swojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku jak nagle zmieniła się z niewinnego dziecka w żołnierza. Pewnego dnia na jej spokojną wioskę napadła grupa partyzantów. Spalili domy, zabili mieszkańców, a ją zmusili do okrutnego zamordowania rodziców. Osierocona trafiła do armii rebeliantów, gdzie matkę i ojca zastąpił karabin, a łzy, żal i smutek treningu psychicznego oraz fizycznego przetrwania. Indoktrynowana i narkotyzowana nauczyła się walczyć w imię idei, której nie...

Dyskusje na temat: znak waga
 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  wegetacja i egzystencja. A du… rośnie, a waga przybywa, a klienci elektronicznych gadżetów papuśnieją, papuśnieją i co raz rzadziej się szczerze śmieją. Filmy, które pamiętam to: Szatan z siódmej klasy, Stawiam na Tolka Banana, Szalenstwo Majki Skowron, Podroz za jeden uśmiech, Do przerwy 0:1, Gruby , Wojna Domowa, Pan Samochodzik, Awantura o Basie, 07 zgłoś się, Sami Swoi, Znak Orła, Przylbice i Kaptury

 • Re: "Przyjaciółki": Producenci mają jej za złe, że schudła

  "Pani wprawdzie trochę schudła lecz pozostał zarys pudła" . Przepraszam Panią ale tak mi się ta fraszka przypomniała. Mimo wszystko niech Pani pozostanie przy swojej figurze ale na estradzie nie w body. Pani waga i fryzura to Pani znak rozpoznawczy, a większości się Pani podoba. Dużo sexu.