• Informacje na temat:

  znakomita wiadomość

Artykuły na temat: znakomita wiadomość
 • Maciej Zakościelny zostanie tatą!

  To wielka niespodzianka i znakomita wiadomość! Maciej Zakościelny (36 l.) zostanie tatą! Paparazzi przyłapali go na spacerze z jego ciężarną ukochaną.

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Marek Włodarczyk powraca

  ...​Znakomita wiadomość dla fanów Marka Włodarczyka: niezapomniany komisarz Zawada z serialu "Kryminalni" powraca na mały ekran i to znów w roli twardziela.

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Na dobre i na złe

  Maciek jest zazdrosny o to, co łączy Blankę z Radwanem. Wiki ma dobrą wiadomość dla Jędrka: nastolatka ma zoperować znakomity chirurg z Hiszpanii, doktor...

 • "Body/Ciało": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", który za kilka dni zostanie pokazany w konkursie głównym Berlinale 2015.

 • Iwona Pavlović w żałobie. Nie może się pozbierać

  Gdy dotarła do niej wiadomość o śmierci przyjaciela, nie mogła w nią uwierzyć. Iwona Pavlović (55 l.) myślała, że to jakiś okrutny żart. Niestety, szybko potwierdziło się, że Konrad Gaca (†42 l.) nie żyje.

 • Tomasz Ziętek: Ze śmiercią mu do twarzy

  Powiedzieć o Tomaszu Ziętku, że ze śmiercią mu do twarzy, to jak nic nie powiedzieć. Na dużym ekranie debiutował jako... martwy Zbyszek Godlewski, niesiony na drzwiach w "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Trzy lata później ginął za ojczyznę jako Jan Bytnar "Rudy" w "Kamieniach na szaniec". Teraz oko w oko ze śmiercią stanie w wyczekiwanym obrazie "Body/Ciało".

 • "Shameless: Niepokorni": Emmy Rossum odchodzi z serialu!

  Gwiazda serialu "Shameless: Niepokorni" rozstaje się z uznaną produkcją po dziewięciu sezonach. Aktorka o swojej decyzji poinformowała fanów na Facebooku. Później wiadomość potwierdzili twórcy serialu i szefowie stacji Showtime.

 • Anathema w Krakowie: Satelity we mgle (relacja)

  Na to mogą pozwolić sobie tylko nieliczni z weteranów - żeby na cztery utwory zagrane na bis zaprezentować aż dwa z właśnie promowanej płyty. Tak właśnie robi Anathema na trwającej trasie "Satellites Over Europe".

Zdjęcia na temat: znakomita wiadomość
Wideo na temat: znakomita wiadomość
Dyskusje na temat: znakomita wiadomość
 • Muzyczny sukces House'a

  Znakomita wiadomość ! Brawo Hugh ! Słucham wydawania innych artystów tych piosenek; i stwierdzam że Laurie;ma cudowną zdolność; jako muzyk i wokalista ;dlatego kupiłam "Pozwól im mówić". Jest wspaniałym muzykiem z prezentu i pasją ; że chce dzielić się ze światem. Nie wiem która piosenka jest moją ulubioną ;kocham je wszystkie.