• Informacje na temat:

  znaleźć obuwie

Artykuły na temat: znaleźć obuwie
 • Mucha wzorem dla Polek?!

  Annie Musze (33 l.) próżno przypisać szczególne zasługi czy znaleźć ją kinie, a mimo to jest podobno wzorem dla dzisiejszych młodych kobiet.

 • Łódzkie Centrum Filmowe: 200 tys. kostiumów i rekwizytów

  Około 200 tys. kostiumów i rekwizytów należących do Łódzkiego Centrum Filmowego, wykorzystanych m.in. w "Liście Schindlera", "Pianiście", "Idzie", trafiło do nowego magazynu. To największy zbiór środków inscenizacyjnych w kraju, zawierający rekwizyty z najsłynniejszych polskich filmów.

 • ..."sprezentował" dziewczynę. CWŚ wpada na trop dzięki butom sportowym, których ślad został zabezpieczony przy ofierze. Udaje się ustalić, że obuwie należy do menadżera drużyny, Nowickiego, któremu zależy(...) zdemaskował jednak Malinowską, a ta zagroziła, że może on znaleźć się w niebezpieczeństwie. W obliczu groźby ktoś postanowił pozbyć się Eli.

 • Nu-gaze, czyli nowe spojrzenie na stare obuwie

  The Big Pink "A Brief History Of Love", 4 AD

 • Zimowe kurtki gwiazd: to one wyznaczają trendy!

  ...niestandardowa wersja puchówki ,,aż po same kostki”, która swoim wyglądem przypomina śpiwór. Jessica Mercedes-Kirschner stawia na klasyczną, śnieżnobiałą wersję z kapturem. Do tego wybiera obuwie(...) gwiazdy tj.: Magda Gessler, Katarzyna Dowbor i Martyna Wojciechowska noszą ten trend już kolejny sezon! 8.      Zwierzęce motywy: zebra, cętki, łatki Zwierzęce printy powinny znaleźć się w szafie...

 • Snoop Dogg robi buty

  Snoop Dogg i Pony International podpisali umowę na produkcję kolekcji obuwia. Raper przygotował kilka kolekcji, wśród których znalazły się także domowe papcie.

 • Karolina Szostak na ostrej diecie! "Nie jem mięsa, zastępuję je warzywami"

  ...rzadko. Szpilki sprawiają, że wygląda się elegancko i bardziej kobieco. Najlepszym dodatkiem do kreacji jest nie tylko obuwie, ale i... ukochany mężczyzna. Kiedy zobaczymy go u pani boku? K.Sz(...), myślę jednak, że na partnera życiowego najzdrowiej będzie znaleźć sobie kogoś, kto nie jest związany z moją pracą.  Agnieszka Pacuła...

 • Buty od Theron pomogą ubogim

  Charlize Theron zadebiutowała jako projektantka kolekcji obuwia, a dochody ze sprzedaży pomogą dotkniętym ubóstwem dzieciom z RPA, skąd pochodzi aktorka.

 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  A jak adidasy Kultowe obuwie, które w latach 90. stało się szczególnie popularne. Noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Szczególnymi fanami adidasów byli Steve i David. Z tym, że ten(...) z całego świata. Dziewczynki czesały się "na Brendę" a starsze farbowały włosy jak Kelly. Każda chciała mieć ciało Donny, tylko Andrea jakoś nie mogła znaleźć naśladowczyń... U jak uniseks Gdyby...

 • Buty Slayera

  Limitowana edycja kolekcji butów sygnowanych nazwą grupy Slayer trafiła do sprzedaży w internetowym sklepie Vans, firmy produkującej obuwie. Wcześniejsze egzemplarze Slayer Old Skools został szybko wykupione przez fanów.

Wideo na temat: znaleźć obuwie
 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...