• Informacje na temat:

  znaleźć podpis

Artykuły na temat: znaleźć podpis
 • ...oraz fanami. Na facebookowym profilu brytyjskiej monarchii można znaleźć zdjęcia wykonane przez oficjalnego królewskiego fotografa, Johna Stillwellla. „To był ich pierwszy urlop całą czwórką i pierwsze ferie, podczas których dzieci mogły pobawić się w śniegu” – możemy wyczytać w podpisie pod fotkami.

 • Pogrzeb Jana "Kyksa" Skrzeka

  W poniedziałek, 2 lutego, w rodzinnych Michałkowicach odbędzie się pogrzeb Jana "Kyksa" Skrzeka, lidera Śląskiej Grupy Bluesowej.

 • Na Instagramie męża Anji Rubik (33 l.), Sashy Knezevicia (34 l.), możemy znaleźć zdjęcia oraz filmiki z pewnym mężczyzną. W sieci zawrzało od plotek!

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Pierwsza miłość

  Przyjaciele wracają do górskiej chaty po wstępnych poszukiwaniach Miksera. Niestety, nie udało się znaleźć żadnego znaku, który wskazywałby im trop, gdzie...

 • Chelsea Handler topless w Nowym Orleanie

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Chelsea Handler kontynuuje akcję fotografowania się topless. Komiczka zamieściła na Twitterze zdjęcie z karnawału Mardi Gras w Nowym Orleanie, na którym widzimy ją z odsłoniętym biustem.

 • Martyna i Przemek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już po rozwodzie?! Martyna szaleje!

  ...rozwodzie i dopięła swego. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym skacze z radości i podpis: "Papierowe udowodnienie, że jednak nam się nie udało. Szczęśliwa, wolna". Po rozwodzie Martyna wpadła w wir imprez i szaleństw, czym pochwaliła się na kolejnych zdjęciach. Widać, że kobieta układa sobie życie na nowo i może teraz uda jej się znaleźć miłość na całe życie...

 • "Druga strona muru" : Druga strona medalu

  Los uchodźcy wszędzie i zawsze jest taki sam - nieciekawy. Film Christiana Schwochowcha nie wnosi do tematu nic nowego, może poza przypomnieniem, że uchodźcami byli niegdyś sami Europejczycy.

 • Izabela Janachowska w szpitalu!

  Za pośrednictwem mediów społecznościowych tancerka relacjonuje swoją wizytę w prywatnej klinice. Widzimy kroplówkę, bukiet białych róż w pojemniku na szampana oraz podpis: "Chcę do domku". Celebrytkę(...) mogą znaleźć rady i inspiracje dotyczące najważniejszego dnia w ich życiu. Do tego dochodzi program "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", którego Iza jest gospodynią. Ostatnio tancerka włączyła się także...

 • Tłum fanów zgromadził się w środę, 11 października, w Bielsku-Białej, by otrzymać autograf na najnowszym krążku zespołu Golec uOrkiestra. Aby jednak podpisy braci Łukasza i Pawła Golców znalazł się na egzemplarzu płyty "Golec uOrkiestra 2", wcześniej trzeba było złożyć podpis pod projektem ustawy o Fundacji Edukacji Narodowej.

Wideo na temat: znaleźć podpis
 • Bóg nie umarł

  Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: "Bóg umarł", i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub... udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do...

 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.