• Informacje na temat:

  znaleźć torebki

Artykuły na temat: znaleźć torebki
 • Katarzyna Glinka: zawsze mam w torebce zapasowe majtki

  ...jedzenia słodyczy i co można znaleźć w jej torebce. "Rewia": Lubi pani poprawiać sobie samopoczucie kolorowym ubraniem? Kasia Glinka: - Tak, zwłaszcza teraz, kiedy aura za oknem nam nie sprzyja(...) pochłania. Nie mam z nim żadnych problemów żywieniowych. Co można znaleźć w pani torebce? - Dosłownie wszystko! (śmiech). Głównie są to rzeczy potrzebne Filipowi. Zawsze mam w torebce dla niego...

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • "Pierwsza miłość": Ula Dębska stawia na naturalność

  Puder, ewentualnie tusz do rzęs - oto, co musi znaleźć się w torebce Urszuli Dębskiej. Aktorka zdradziła PAP Life, że nie lubi się przesadnie malować i prawie codziennie chodzi bez makijażu, a o cerę dba nawilżając ją.

 • Łódzkie Centrum Filmowe: 200 tys. kostiumów i rekwizytów

  Około 200 tys. kostiumów i rekwizytów należących do Łódzkiego Centrum Filmowego, wykorzystanych m.in. w "Liście Schindlera", "Pianiście", "Idzie", trafiło do nowego magazynu. To największy zbiór środków inscenizacyjnych w kraju, zawierający rekwizyty z najsłynniejszych polskich filmów.

 • "Galeria": Wojciech Medyński mistrzem improwizacji

  ..., wyobraźnię i poczucie humoru. Ostatnio graliśmy... wnętrze damskiej torebki, zeszłoroczny śnieg i śpiewaliśmy rosyjskie disco o sośnie. Gdzie jeszcze będziemy mogli pana zobaczyć? - Z grupą Ab Ovo chcemy(...) znaleźć czas na remont mieszkania. Rozmawiał Artur Krasicki...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Polowanie na ciuch - gwiazdy w lumpeksach

  Nie tylko zwykli śmiertelnicy, którzy żyją od pierwszego do pierwszego, ubierają się w szmateksach. Używane ciuchy kupują także gwiazdy polskich seriali. Wiele aktorek twierdzi, że w second handach udaje im się znaleźć rzeczy oryginalne i niepowtarzalne. Takie, jakich nie można kupić nawet w najdroższych butikach.

 • Ma słabość do torebek i... kosmetyków

  Maja Ostaszewska (seriale "Przepis na życie", "Na dobre i na złe", "Czas honoru") nie należy do kobiet ślepo podążających za modą. - To, jak się ubieramy, jest jednym ze sposobów wyrażania siebie - mówi.

 • Od kilku sezonów TVN emituje program "Żony Hollywood", który pokazuje, jak żyją Polki, którym udało się zrobić karierę w USA lub znaleźć bogatego męża. Najbardziej lubianą uczestniczką show była m.in. Eva Halina Rich. Widzowie pokochali ją za jej ciepło oraz rodzinność. Eva, w przeciwieństwie do swoich bogatych koleżanek, na pierwszym miejscu stawiała męża oraz dwie córeczki, a nie torebki i buty...

 • Czarująca i niebezpieczna Maja Hirsch

  Uwielbia trudne role, opowieści o mafii i radykalne zmiany wizerunku. Maja Hirsch zdradziła też, co można znaleźć w jej torebce.