• Informacje na temat:

  znaleźć wygodne

Artykuły na temat: znaleźć wygodne
 • ...przychodzą do niego za drugim razem. Po bankructwie rodzinnego gospodarstwa próbował znaleźć inne zajęcie. Był prezesem zrzeszenia producentów owoców i warzyw, uprawiał we Włoszech winogrona, potem przez...

 • Krzysztof Ziemiec: Staram się dociec prawdy

  Tu nie ma niewygodnych pytań. Żadne nie zostaje bez odpowiedzi. - Zawsze jesteśmy po stronie widzów i korzystamy z ich sugestii - Krzysztof Ziemiec

 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller zmienił priorytety

  Aktor, pisarz i producent. Wkrótce też reżyser? W rozmowie z nami artysta szczerze odpowiada na wszystkie, nawet te niewygodne, pytania.

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • "Blondynka": Julia Pietrucha została singielką!

  Julia Pietrucha, czyli Sylwia Kobus z "Blondynki", znów jest... do wzięcia. Aktorka rozstała się ze swoim narzeczonym Ianem, który 3 lata temu porzucił dla niej swe wygodne życie w Los Angeles i przyjechał do Polski, by zamieszkać ze śliczną aktorką w jej mieszkanku na warszawskim Powiślu.

 • Nikolaj Lie Kaas: Kumpel księcia Danii

  Prywatnie - syn lubianego komika, mąż cenionej stylistki i kumpel... księcia Danii. Zawodowo - jeden z najsłynniejszych (obok Madsa Mikkelsena i gwiazdy "Gry o tron" - Nicolaja Coster-Waldau) duńskich aktorów robiących karierę za granicą.

 • Anna i Robert Lewandowscy mogą zapomnieć o przeprowadzce do Madrytu? Ich losy się ważą

  Polska odpadła z mundialu, ale został mecz o honor. Od tego, jak zagra Robert Lewandowski (29 l.), zależy los całej jego rodziny. Jak czytamy w jednym z tygodników, jego żona Anna (29 l.) ponoć już cieszyła się na wyprowadzkę do Madrytu i miała tam znaleźć dom dla rodziny. Czy para będzie musiała zrezygnować z tych planów?

 • Piotr Garlicki skończył 70 lat!

  Piotr Garlicki ("Na dobre i na złe"), świętował 15 czerwca 70. urodziny oraz 15. rocznicę powrotu do Polski z trwającej 15 lat emigracji.

 • Życie gwiazd nie zawsze było usłane różami. Aby znaleźć się w tym miejscu, w którym dzisiaj są, musieli przejść długą i mozolną drogę. Choć dzieciństwo celebrytów to często nie sielanka, w wywiadach chętnie sięgają pamięcią do traumatycznych czasów. W końcu nic tak nie ociepla wizerunku i nie zjednuje sympatyków, jak rzewne i smutne historie...

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

Wideo na temat: znaleźć wygodne
 • Rio

  Rio

  Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.

 • Jak dogonić szczęście

  Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Rosamund Pike) o "urlop" i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.

 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

Dyskusje na temat: znaleźć wygodne
 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  Widywać dzieci kiedy chce!!!!! Jakie to wygodne - dzieci niech siedzą grzecznie z matką ( albo raczej z reguły niegrzecznie) i czekają aż tatusiowi się zechce? A jak się zechce to wpadnie i zabierze(...) nie wiedziałam że dołączy do grona tych zdesperowanych kobitek, które nie umieją znaleźć sobie faceta bez zobowiązań. Żal mi takich kobiet są żałosne i takie zawsze drugie. desperatki -szmatki:)