• Informacje na temat:

  znane aktorki na plazy

Artykuły na temat: znane aktorki na plazy
 • "Na Wspólnej": Dla Joanny Jabłczyńskiej leżenie na plaży to największa kara

  Sport, to dla Joanny Jabłczyńskiej, czyli Marty Konarskiej z "Na Wspólnej", najlepsza forma wypoczynku. Aktorka opowiada o zawodach sportowych, w których wzięła udział. Zdradza również, że w październiku będzie startowała w biegu z przeszkodami "Spartan Race".

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Jerzy Dobrowolski: Znała go cała Polska. Zniszczył go alkohol

  Nie bał się szydzić z ustroju, piętnował przejawy głupoty. Jego niepowtarzalny satyryczny talent zniszczył nałóg...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Ślub na plaży

  Znani z serialu "True Blood" ("Czysta krew") Anna Paquin i Stephen Moyer wzięli w sobotę ślub podczas prywatnej uroczystości w Malibu. Aktorzy powiedzieli sakramentalne "tak" pod rozstawionym na plaży namiotem.

 • Agata Kulesza muzą włoskiego reżysera

  Sławny włoski reżyser zachwycony Agatą Kuleszą! Czy przypadkowe spotkanie na francuskiej plaży otworzy drzwi do międzynarodowej kariery?

 • "Klan": Z jakich wakacji z krzykiem uciekłaby Anna Powierza?

  "Nie wyobrażam sobie, żebym pojechała na wakacje i zaległa na plaży" - mówi PAP Life Anna Powierza. "Na takim urlopie wytrzymałabym dwa dni i uciekła z krzykiem" - dodaje. Aktorka znana z serialu "Klan" woli zwiedzanie i aktywny wypoczynek - wówczas wraca wypoczęta.

 • Pitt i Jolie kręcą na Malcie

  "By The Sea" to najnowsza produkcja Angeliny Jolie. Aktorka, która jednocześnie jest autorką scenariusza i reżyserką filmu, wystąpi w nim u boku swojego partnera - Brada Pitta.

 • "Blondynka": ​Joanna Moro zachęca do bezpiecznego opalania się

  Znana aktorka telewizyjna Joanna Moro zaangażowała się w akcję, której celem jest propagowanie wiedzy o tym, jak bezpiecznie korzystać ze słońca. Tego lata gwiazda raczej nie będzie miała czasu, by wylegiwać się na plaży, gdyż pochłonięta jest pracą.

 • Sofía Vergara apetyczna jak nigdy!

  Swoje 42. urodziny świętuje 10 lipca najlepiej zarabiająca aktorka telewizyjna świata - latynoska piękność Sofía Vergara. Kolumbijska gwiazda, której przychody wycenia się na 30 milionów dolarów rocznie, wciąż skutecznie przyciąga Polaków na seanse "Casanovy po przejściach". 25 lipca zaś zaprezentuje się widzom w kolejnej produkcji, czyli najnowszym filmie twórcy "Iron Man" o tytule "Szef".

Wideo na temat: znane aktorki na plazy
 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.