• Informacje na temat:

  znane boso

Artykuły na temat: znane boso
 • Zygmunt Malanowicz: Po latach przyznał się do romansu ze znaną aktorką!

  Należy do ciekawych, ale też nieco zapomnianych aktorów. Zygmunt Malanowicz (79 l.) zadebiutował niemal 60 lat temu w filmie "Nóż w wodzie", ale wystąpił także w serialach "Dyrektorzy" i "Dom". Tylko "Rewii" przyznaje się do romansu sprzed lat, opowiada o tęsknocie za dzieciństwem oraz zdradza, jakie kobiety podobają mu się najbardziej.

 • Wojciech Cejrowski: Szukam roboty łatwej i przyjemnej

  Kolorowy, kontrowersyjny, katolicki - słynny podróżnik Wojciech Cejrowski stworzył własne imperium, które przynosi mu krocie. Ludzie cenią go za edukacyjne wartości programów oraz konserwatywne poglądy.

 • Gwiazdy wspierają akcję "Stop bosym stopom"

  Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy", Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", Filip Bobek, czyli Marek Dobrzański z "BrzydUli" i Leszek Lichota, czyli Marek Dębski z "Prawa Agaty" to tylko czterech z grona dwunastu znanych i lubianych Polaków, których niezwykłe zdjęcia zdobią karty tegorocznej edycji kalendarza "Dżentelmeni".

 • Matwiejczyk skończył zdjęcia

  Piotr Matwiejczyk zakończył zdjęcia do swojego najnowszego filmu "Na boso". W filmie zagrali: Agnieszka Wagner, Mirosław Baka, Sara Müldner (znana z roli Julki z "Na dobre i na złe"), Sylwia Juszczak, Marcin Dorociński oraz Teresa Sawicka.

 • Jan Kulczyk będzie miał królewski pogrzeb! Znamy szczegóły!

  Jan Kulczyk (†65 l.) zostanie pożegnany w wyjątkowy sposób.

 • Dlaczego zdjęto Cejrowskiego?

  Telewizja Polska zawiesiła emisję kolejnych odcinków podróżniczego programu Wojciecha Cejrowskiego "Boso przez świat". Dlaczego? Bo znany podróżnik i publicysta wystąpił w spocie wyborczym Prawicy RP.

 • Dżentelmeni mówią "Stop bosym stopom"!

  ..."Stop bosym stopom" to akcja charytatywna, której celem jest zakup obuwia dla dzieci z najuboższych rodzin. Gwiazdy znane z seriali już po raz szósty zgodziły się wesprzeć tę niezwykłą inicjatywę poprzez... pozowanie do zdjęć ilustrujących kalendarz "Dżentelmeni". - Dżentelmeni biorący udział w akcji to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, którzy zgodzili się oddać swoje twarze dzieciom. Choć...

 • Cejrowski wróci po wyborach

  Cykl "Wojciech Cejrowski - boso przez świat" wróci na antenę TVP2 po zakończeniu wyborów do europarlamentu.

 • Ola Kwaśniewska chciała być modna na weselu! Ból był silniejszy i musiała zdjąć...

  .... Kwaśniewska w "czwartej fazie" - jak to określiła - zdjęła buty na weselu i zaczęła tańczyć boso. Może nie wyglądało to zbyt estetycznie, ale za to jaką musiało jej to przynieść ulgę. Ciekawe co na to...

 • Wojciech Cejrowski wraca

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się trzecia seria cyklu "Wojciech Cejrowski. Boso". W tej chwili podróżnik nagrywa dla stacji nowe odcinki.

Wideo na temat: znane boso
 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...