• Informacje na temat:

  znane córki

Artykuły na temat: znane córki
 • Piękne córki znanych gwiazd

  Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Niektóre gwiazdorskie pociechy starają się pracować na własne konto. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Inni wręcz przeciwnie - wyciskają ze znanego nazwiska ile tylko się da.

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Jaka matka, taka córka?

  Sławne mamy i ich córki, które często wyglądają jak... siostry! Na pewno znacie je ze szklanego ekranu i może nawet nie wiedzieliście, że są ze sobą spokrewnione.

 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • Anna Powierza próbowała załatwić córce żłobek na znane nazwisko. Udało się?

  ...: cała mama. Wpatruję się wtedy we własne dziecko i nie mam pojęcia, po czym oni to poznają... Czytaj dalej na następnej stronie... Myślała pani o rodzeństwie dla córki? - Chętnie popracowałabym...

 • Stan córki Whitney Houston "bardzo zły"

  Walcząca o zdrowie Bobbi Kristina została przeniesiona do innego szpitala. "Rodzina szykuje się na najgorsze" - poinformowała telewizja CNN.

 • Jan Englert popiera decyzję córki

  ...dostała pracę ze względu na znane nazwisko i z tego powodu była traktowana w specjalny sposób. Dlatego pogratulował jej dojrzałej decyzji. Cieszył się, że mógł jej to powiedzieć prosto w oczy. Relacje(...). Beata jej kibicuje, choć obawia się rozłąki z jedynaczką. Wie jednak, że jej szczęście jest najważniejsze. Zawsze bardzo dbała o rozwój córki. Woziła ją na lekcje baletu, tenisa, angielskiego. Wie też, że...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a w nowym sezonie "Stranger Things"

  Dzieci znanych aktorów często idą w ślady swoich rodziców. Jednak nie zawsze znane nazwisko jest gwarantem sukcesu. Teraz swojego szczęścia próbuje Maya Hawke, córka gwiazd kina - Umy Thurman i Ethana Hawke'a.

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

Zdjęcia na temat: znane córki
Wideo na temat: znane córki
 • Joanna Krupa udzieliła wywiadu z mamą. Nie oszczędza znanej córki

  relacji. - Mama jest dla mnie przyjaciółką bardziej niż mamą – wyjaśniła modelka. Okazuje się, że Jolanta jest często bardzo krytyczna wobec córki. Dlaczego? - Jak mi się coś nie podoba, to zawsze swoje pięć groszy muszę włożyć - mówi pani Jola. Mamie modelki najbardziej przeszkadzają rozbierane sesje córki. Kobieta nie potrafi ich zaakceptować. - Choćby była nie wiadomo jaka kariera, dla mnie to

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Nieznana córka Zygmunta Chajzera

  Zygmunt Chajzer podkreśla, że jego córka Weronika - choć ma predyspozycje do tego, by pójść w jego ślady i zostać prezenterką telewizyjną - na razie nie wiąże swojej przyszłości z show-biznesem. Jej pasją jest siatkówka. Dziewczyna cały wolny czas poświęca na treningi. – Weronika w ogóle nie ma pomysłów dotyczących kariery medialnej. Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa - mówi Chajzer. - Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to...

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

Dyskusje na temat: znane córki
 • Re: Piękne córki znanych gwiazd

  znane córki bo sie rozbierają

 • Re: Koniec "Drugiej szansy"! Nowy serial z Małgorzatą Kożuchowska w 2019 roku

  odcinek. Moim zdaniem TVN obniża jakość, brak tej świeżości sprzed lat, znane twarze, cienkie scenariusze, chociaż w nudnym na Wspólnej czasem sobie obejrzę epizod z tą patuską matką adoptowanej córki

 • Re: "Korona królów": Nowe intrygi i zdrady

  Prawda historyczna kwiczy. Jeśli w chwili ślubu z druga żoną Król Kazimierz miała 30 lat jak pisze w artykule( miał faktycznie 31 bo urodził się w 1310r a ślub odbył się w 1341). To jego córki nie(...) prawdopodobne i nie mają nic wspólnego z prawda historyczną. Ale takie detale jak wiek bohaterów szczególnie tych, których daty urodzenia są znane i można je sprawdzić, powinny być zachowane.