• Informacje na temat:

  znane gwiazdy po in vitro

Artykuły na temat: znane gwiazdy po in vitro
 • Hanna Lis ostro na temat in vitro! Padły mocne słowa o polskim rządzie!

  Hanna Lis (48 l.) znana jest z tego, że nie boi się wyrażać głośno swoich poglądów. Dziennikarka nie kryje także swojej niechęci do PiS'u i decyzji, jakie są podejmowane przez tę partię polityczną. Tym razem nie wytrzymała i zabrała głos w sprawie nowej ustawy dotyczącej in vitro.

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan oszukała wszystkich! To nie ona napisała książkę o in vitro?!

  Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno pochwaliła się swoim najnowszym dziełem - książką "In vitro. Rozmowy intymne", w której porusza bardzo ważną społecznie kwestię metody zapłodnienia pozaustrojowego. Sposób promocji skomentował duchowny, Paweł Gużyński, który brał udział przy tworzeniu książki. Okazało się, że celebrytka nie wyjawiła całej prawdy na temat swojego wkładu w powstanie publikacji.

 • Discovery: In vitro, stalking i survival

  Przejmujący dokument o zapłodnieniu in vitro emitowany na kanale TLC, czy problem stalkingu - w tym sezonie Discovery Networks stawia na programy społeczne. Jednak na antenie Discovery nie zabraknie również rozrywki i emocji, których dostarczy łowca przygód Bear Grylls.

 • Lesbijska para chce zapłodnienia in vitro

  ...36-letnia de Rossi, znana z serial u "Ally McBeal", ma zamiar wkrótce rozpocząć przygotowania do zabiegu zapłodnienia in vitro. Osoba z kręgu gwiazd powiedziała dziennikarzom: "Bardzo chciałyby...

 • 42-latka w ciąży! Będą bliźnięta

  Po miesiącach prób zapłodnienie metodą in vitro, 42-letnia kanadyjska wokalistka Celine Dion zaszła w ciążę. Cierpliwość gwiazdy została wynagrodzona, ponieważ piosenkarka spodziewa się bliźniąt.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan popłakała się w trakcie wywiadu! "Powoli tracimy nadzieję"

  Małgorzata Rozenek-Majdan od dłuższego czasu stara się o dziecko. Nie boi się podejmować trudnych tematów i głośno wypowiada się na temat in-vitro. W najnowszym wywiadzie dla "Newsweeka" zdecydowała opowiedzieć się o swoich bolesnych doświadczeniach i dać nadzieję innym parom.

 • Celine Dion jednak nie jest w ciąży

  W sierpniu kanadyjska gwiazda pop Celine Dion (41 l.) potwierdziła, że zaszła w ciążę metodą in vitro. Jednak teraz jej mąż ujawnił, że dwie próby okazały się nieskuteczne.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan jednak musi zmienić życiowe plany! Co na to jej mąż?!

  ...roku szkolnego synów gwiazdy - Tadeusza (8 l.) i Stanisława (12 l.).  "Wrócili do domu, ale na chwilę, bo kolejne eskapady związane z ich nowym programem są już zaplanowane. We wrześniu i w październiku(...) metodzie zapłodnienia in vitro. "To jest dla nas trudne. Procedura jest skomplikowana, wymaga czasu" - podkreślała Rozenek-Majdan krótko po tym, jak w mediach ukazały się zdjęcia z jej wizyty...

 • Courtney Cox walczy o dziecko

  Znana z serialu "Przyjaciele" Courtney Cox postanowiła jeszcze raz spróbować zapłodnienia in vitro. Gwiazda ma nadzieję, że po raz drugi uda jej się zostać mamą.