• Informacje na temat:

  znane osoby

Artykuły na temat: znane osoby
Zdjęcia na temat: znane osoby
Wideo na temat: znane osoby
 • Znana psycholożka leczy celebrytów

  Psycholożka Maria Rotkiel zdradziła w "Maglu Towarzyskim", że zdarza jej się leczyć znane osoby z tzw. bycia celebrytą. "Staram się im pomóc, aby nie uzależniali swojej samooceny od tego, co inni o nich myślą" - mówi. Myślicie, że miejsce specjalisty jest w programie plotkarskim? (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Jacyków o swoim otwartym związku

  Fragment internetowego talk-show "20m2". Rozmawia Łukasz Jakóbiak, który zaprasza znane osoby do swojej kawalerki i rozmawia z nimi na tematy uznawane za tabu.

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

Dyskusje na temat: znane osoby
 • Re: "Za marzenia": Nowy serial TVN!

  W tym filmie są znane osoby różnychore seriali

 • Re: "Rodzina zastępcza": Monika Mrozowska świętuje 35. urodziny!

  Celebryci to osoby znane z tego że są znane ona zagrała w serialu i odpuściła sobie medialnej szopki gdzie ty tu widzisz celebrytke?

 • Re: "M jak miłość": Konflikt Asi

  Pani Kurdej Szatan nazwisko znane z reklamy! Jest dużo zdolnych aktorów w mjm, ale promowana jest tylko pani Kurdej. Nie mam nic przeciwko Joasi której postać gra , ale za dużo wazeliny w stosunku do jej osoby.

 • Re: "Skazane": Monika Krzywkowska wygrała walkę z rakiem!

  Pani Moniko, bardzo dobrze Pani zrobiła,że podzieliła się doświadczeniem choroby. Uważam,że znane osoby powinny to robić,żeby dodać otuchy tym,którzy zmagają się z chorobą. Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia:)

 • Re: "Rodzina zastępcza": Mijają 4 lata śmierci Gabrieli Kownackiej

  Wielka klasa kobiety i aktorki. Dzisiejsze "gwiazdy" (powinno być osoby znane z tego, że sa znane np z tv) do pięt nie urastają takiej osobowości jak p. Gabriela. Los nie jest uczciwy. Szkoda.

 • Re: Życie po hicie, czyli jak gwiazdy radzą sobie z zaszufladkowaniem

  Przecież te popularne osoby znane z seriali i z telewizji same nie nazywaja siebie GWIAZDAMI - tak tytułują ich redaktorzy ze wszystkich portali ( chyba celowo, żebysmy się mieli czego czepić ).

 • Re: "M jak miłość": Polowanie na Andrzeja

  Kolejny raz reklama suplementu positivum który nie pomaga ponieważ nie jest Lekiem.robienie ludziom wody z mózgu.Proszę poczytać jakie są różnice miedzy lekiem a suplementem diety.I samemu zdecydować.nawet przysłowiowy Kowalski powinien zrozumieć ze Leków nie mogą reklamować i promować aktorzy osoby znane i tzw celebryci ponieważ jest to prawnie zabronione. A suplement diety tam mozna wszystko

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Wyglądają dużo lepiej od wielu Polaków, którzy od 20 lat codziennie wszędzie wychodzą z domów mocno zaniedbani. Te znane osoby z tych zdjęć są ubrane na ówczesną mode, w zależności od tego, gdzie były, czyli w porządku wyglądają. Za to pozostali Polacy nagminnie łażą ubrani jak dresiarze. W przychodni, banku, czy urzędach człowiek zastaje takich w klapkach plażowych, w dresach, cekinach, czy

 • Re: Na dobre i na złe

  coś za czesto pojawiaja się znane osoby aktory z innych seriali/filmów w na dobre i na złe i np.w tym sezonie nie wiem jak w pozostałych sezonach pojawiały się tak często aktory w na dobre i na złe gorzej czesto za często niż np.w serialuznanym m jak miłość w starych odcinkach to i ten jest też stary i właśnie opisuje go i komentarz do niego tego odcinka i np. w tym sezonie na dobre i na złe