• Informacje na temat:

  znane pary w tvp

Artykuły na temat: znane pary w tvp
 • "rodzinka.pl": Młode gwiazdy "rodzinki.pl" zatańczą w nowym show TVP

  Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli Agata i Kuba z "rodzinki.pl", przygotowują się do udziału w nowym programie TVP zapowiadanym jako najnowocześniejsze na świecie show taneczne. W "Dance dance dance" młodzi aktorzy wystąpią jako para wykonująca układy znane z popularnych teledysków.

 • "Nie wierzę politykom": Nowy program TVP Info

  3 maja na antenie TVP Info zadebiutuje nowy program publicystyczny "Nie wierzę politykom", omawiający zjawiska społeczno-polityczne w długofalowej perspektywie. Program poprowadzą: Maciej Gdula, Michał Kozłowski i Magda Szcześniak, a gościem pierwszego spotkania będzie Edwin Bendyk.

 • ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski, czyli siostra Genowefa Basen i doktor Czesław Basen z "Daleko od noszy", mają powód do dumy. Ich syn - Jakub Gąsowski - dostał jedną z głównych ról w nowym serialu TVP. Zdjęcia do "Leśniczówki" z jego udziałem rozpoczną się lada moment...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • "Strażacy": Rosati i Zakościelny parą?

  Weronika Rosati i Maciej Zakościelny, czyli Kamila Milke i Adam Wojnar ze "Strażaków", mają się ku sobie! Czy przyjaźń, która połączyła ich podczas pracy na planie serialu TVP, przerodzi się w coś więcej?

 • Agnieszka Włodarczyk: W "Przygarnij mnie" socjalizujemy psy

  Agnieszka Włodarczyk to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się na adopcję psa ze schroniska. Aktorka przygarnęła 6-letnią Tosię. Suczka bez problemu zaaklimatyzowała się w nowym domu, jest coraz bardziej ufna i otwarta w stosunku do ludzi. Występuje też z Agnieszką Włodarczyk w programie "Przygarnij mnie" na antenie TVP, gdzie uczy się pokonywać traumy.

 • Znani polscy geje reklamują szczoteczki do zębów!

  ...urzędnicy przerażeni skalą homofobii w naszym kraju w drodze wyjątku zezwolili chłopakom na ślub. Niedawno o Dawidzie i Jakubie znów zrobiło się głośno. Wszystko z powodu wyrzucenia Jakuba z TVP...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "Rolnik szuka żony 3": Monika rozstała się z Filipem! Znamy powody

  Monika Jezior (33 l.) z „Rolnik szuka żony 3” nie znalazła miłości na antenie TVP, ale po zakończeniu emisji programu zaczęła spotykać się z Filipem. Wydawało się, że ich związek zmierza w dobrym kierunku. Okazuje się jednak, że para się rozstała. Co było tego powodem?

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

Wideo na temat: znane pary w tvp
 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...