• Informacje na temat:

  znani polscy

Artykuły na temat: znani polscy
Zdjęcia na temat: znani polscy
 • Uroczy syn znanego piłkarza leci do Polski
 • Uroczy syn znanego piłkarza leci do Polski
 • Uroczy syn znanego piłkarza leci do Polski
Wideo na temat: znani polscy
 • Ola Ciupa zaręczyła się. Swojego narzeczonego zna od 8 lat

  Ola Ciupa (27 l.) w rozmowie z Wideoportalem oświadczyła, że zaręczyła się ze swoim obecnym partnerem. Podczas wywiadu pokazała nawet pierścionek zaręczynowy. Uroczystość odbyła się niedawno na greckiej wyspie Santorini. Wszystko wydarzyło się szybko, ale Ola znała swojego narzeczonego od 8 lat. Chłopak był jej przyjacielem do momentu, kiedy między nimi zaiskrzyło. Szykuje się kolejny ślub w polskim show-biznesie! (WideoPortal/x-news)

 • Ewa Pacuła: Uwielbiam ubrania od projektantów. Nie znam kobiety, która nie lubi

  Ewa Pacuła jest miłośniczką luksusowych ubrań od znanych projektantów. Nie unika jednak także sieciówek. Jej zdaniem o indywidualnym stylu świadczy właśnie umiejętność ciekawego zestawiania ekskluzywnych ubrań z tańszymi, zakupionymi w popularnych sklepach. – Uwielbiam ubrania od projektantów, nie znam kobiety, która ich nie lubi. Lubię polskich projektantów, zagranicznych, wszystkie ciuchy lubię. Im więcej, tym lepiej – mówi Ewa Pacuła.

 • Krupa kibicuje Polakom na Euro 2016! "Znam jednego piłkarza - Lewandowskiego!"

  Piłkarskie emocje udzielają się także na warszawskich salonach. Nie ma teraz celebryty, który nie wypowiedziałby się na temat Euro i szans Polaków na zwycięstwo. Nawet Joasia Krupa, choć na co dzień mieszka w Los Angeles, ponoć bardzo kibicuje, a mecze ogląda z ukochanymi psami! Jej wiedza na temat polskiej drużyny jest "oszałamiająca"! "Polacy dojdą do końca. Zostaną mistrzami na 100 procent. Znam jednego piłkarza, Lewandowskiego. Nie wiem, czy jest najbardziej przystojny. Cristiano Ronaldo...

Dyskusje na temat: znani polscy