• Informacje na temat:

  znany projektant klein

Artykuły na temat: znany projektant klein
 • 22-latek opowie o romansie z 69-letnim projektantem

  Nick Gruber, były partner słynnego projektanta Calvina Kleina, opowie o ich dwuletnim romansie ze szczegółami w książce, która ukaże się niebawem.

 • Gwiazdy piosenki w roli modeli

  Gwiazdy piosenki i najsłynniejsi projektanci mody połączą siły podczas charytatywnej imprezy w londyńskiej Royal Albert Hall. Dochody z pokazu, który odbędzie się 15 października, zostaną przekazane na konto fundacji księcia Karola.

 • Calvin Klein ma dość mody

  Trudno sobie wyobrazić projektanta mody, który byłby przeciwnikiem trendów. W końcu zmienność mody stanowi wodę na jego młyn... Jednak Calvin Klein nie jest ich zwolennikiem. Może sobie na to pozwolić - jest już na emeryturze.

 • Natalia Safran, czyli Polka z Hollywood

  7 listopada albumem "High Noon" zadebiutuje Natalia Safran, Polka mieszkająca na stałe w USA, która w serwisie Sellaband w ciągu kilku miesięcy zebrała 50 tys. dolarów potrzebnych do wydania płyty.

 • Kate Moss trudna we współpracy

  Kate Moss , najbardziej znana brytyjska modelka, absolutna rekordzistka, jeśli chodzi o okładki prestiżowych magazynów mody i bizneswoman bardzo sprawnie zarządzająca wartością swojego nazwiska - jak każdy w tej branży kiedyś walczyła o uznanie i angaże. Calvin Klein wspomina, że była wtedy "trudna".

 • Natalia Safran: Posłuchaj debiutu

  W dniu sklepowej premiery (poniedziałek 7 listopada) w serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać płyty "High Noon", którą debiutuje Natalia Safran, Polka mieszkająca na stałe w USA.

 • Ikona mody robi karierę w... telezakupach

  Kleina. Jeśli dobrze się nad tym zastanowić, w całej mojej karierze chodziło właściwie o bieliznę. Z tego jestem najbardziej znany". W czasach swojej świetności Schenkenberg był twarzą tak znanych(...) projektant już rozpoczął promocję swoich wyrobów, które na wybiegu prezentuje osobiście. Podczas specjalnego pokazu w Monachium towarzyszyła mu niemiecka modelka Isabell Reiss, na co dzień partnerka...

 • Seks w Londynie

  Gwiazdy kinowej wersji serial u "Seks w wielkim mieście" przyjechały do Londynu na światową premierę długo oczekiwanego filmu.

 • Naga Kate Moss w kalendarzu

  ...sesji, 40-letni Mario Sorrenti znany jest najlepiej jako twórca czarno-białych zdjęć reklamowych dla marki Calvin Klein. To za ich sprawą swoją międzynarodową karierę zaczęła na początku lat 90. Kate(...) zdjęć. W ubiegłym roku koncepcję kalendarza wykreował słynny projektant Karl Lagerfeld. Miała ona oddawać doskonałość mitologicznych bogów. W 2012 roku za sprawą Sorrentiego na piedestał wraca naturalne...

 • Małgorzata Foremniak: "Broń mnie niezwykle pociąga"

  Małgorzata Foremniak , słynna Zosia z popularnego serial u "Na dobre i na złe", zagrała niedawno niezwykłą rolę w japońskim filmie s-f "Avalon" , który już 12 kwietnia wchodzi na ekrany polskich kin. Aktorka wcieliła się w postać wysokiej klasy wojowniczki, która specjalizuje się w wirtualnych grach, do których przystępuje w pojedynkę i wygrywa. Okazuje się, iż na planie Foremniak zafascynowała się bronią.

Wideo na temat: znany projektant klein
 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Wypełnić pustkę

  Chasydzi fascynują trudną do zrozumienia umiejętnością pogodzenia ortodoksyjnej tradycji z wymogami życia w nowoczesnym społeczeństwie izraelskim. "Wypełnić pustkę" zabiera widza w najintymniejszą przestrzeń chasydzkiej rodziny. Osiemnastoletnia Shira po śmierci starszej siostry musi od nowa szukać swojego miejsca w społeczności. Jej osobiste szczęście zależy całkowicie od umiejętności odnalezienia się w relacjach z najbliższymi, które tylko pozornie są ściśle sformalizowane przez religię i...