• Informacje na temat:

  znany projektant ma nowego

Artykuły na temat: znany projektant ma nowego
 • 57-letni projektant kolejny raz ojcem

  Znany amerykański projektant mody Tommy Hilfiger z niecierpliwością czeka na przyjście na świat swojego kolejnego potomka.

 • Pink Floyd w hołdzie zmarłemu muzykowi (album "The Endless River")

  Znane są już wszystkie szczegóły nowego wydawnictwa legendarnej grupy Pink Floyd. Płyta, zatytułowana "The Endless River", ukaże się 10 listopada 2014 roku.

 • Rozenek ma nowego faceta?

  Wszystko zaczęło się na planie nowego programu TVN "Bitwa o dom", w którym "perfekcyjna" została jurorem. W fotelu obok zasiadł niejaki Tomasz Pągowski (36l.), niepokorny artysta i projektant wnętrz. Między nimi od razu zaczęło iskrzyć, choć ich znajomość zaczęła się od kłótni. "Oboje dość często spierali się w ocenach uczestników. W zasadzie chyba o wszystko. I o dziwo, nagle oboje zaczęli...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • "Sama słodycz": Roma Gąsiorowska jest gotowa na coś nowego

  ...to bardziej jak hobby niż biznes. Nie ścigam się ze znanymi projektantami. Mogłabym przecież promować swoją markę w telewizji i na imprezach, a nie robię tego, ponieważ nie jest to główne pole mojej działalności. To, że gwiazdy mają swoich stylistów, są niemalże modelami dla znanych projektantów, jest szalone. To zwariowany świat, w którym nie uczestniczę. Widzę jednak, że polska moda idzie...

 • Krupa w nowym reality-show

  Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa.

 • ​"Barwy szczęścia": Agnieszka Mrozińska szykuje się do ślubu!

  Agnieszka Mrozińska, czyli Mariola Kłos z "Barw szczęścia", którą od 30 września będziemy mogli oglądać w nowym serialu kryminalno-obyczajowym “Łowcy cieni" na antenie Nowej TV, i jej ukochany - projektant mody Alex Caprice - zamierzają wkrótce zalegalizować swój związek. Niewykluczone, że na ślubnym kobiercu staną jeszcze w tym roku!

 • Lekcja pokory Katarzyny Dowbor

  Praca przy programie "Nasz nowy dom" odmieniła mnie - wyznaje Katarzyna Dowbor. - Widząc ludzką krzywdę, spojrzałam na otaczający mnie świat show-biznesu z innej perspektywy.

 • Łukasz Jemioł szuka miłości na portalu randkowym?

  ..."Twoje Imperium" ujawniło orientację słynnego projektanta Łukasza Jemioła! Wścieknie się?

 • "Prędkość w starym stylu". Wywiad z Vaderem

  Dawno nie obserwowaliśmy tak pozytywnego poruszenia na metalowej scenie związanego z premierą nowej płyty naszego Vadera. Dozowane z umiarem, kolejne przedpremierowe utwory z albumu "Tibi Et Igni" zdają się to potwierdzać.

Wideo na temat: znany projektant ma nowego
 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...