• Informacje na temat:

  zoe kravitz

Artykuły na temat: zoe kravitz
 • Zoe Kravitz zakochana!

  Zagraniczne media zauważyły, że nowy wybranek Zoe Kravitz (26 l.) łudząco przypomina… jej ojca!

 • Lenny Kravitz słucha przyjaciół

  Zanim ukaże się jakiekolwiek wydawnictwo sygnowane przez Lenny'ego Kravitza, amerykański rockman zazwyczaj prezentuje swe nowe utwory swoim przyjaciołom. Ich opinia ma dla muzyka bardzo duże znaczenie.

 • Zoe Kravitz: Talent i uroda w genach

  Córka wokalisty Lenny'ego Kravitza i aktorki znanej m.in. z "Bill Cosby Show" - Lisy Bonet udowadnia, że pomimo znanego nazwiska, na swoją pozycję zapracowała sobie sama!

 • Kravitz: Randki z ochroniarzami

  Lenny Kravitz, 40-letni gwiazdor rockowy, skarży się na swoich ochroniarzy. Artysta twierdzi, że ich ciągła obecność uniemożliwia mu umówienie się na randkę. "Ochroniarze są zawsze wokół mnie. To powoduje, że jest mi ciężko poznać jakąkolwiek dziewczynę"- żali się Kravitz.

 • Zoe Kravitz: „Cierpiałam na bulimię”

  Zoe Kravitz (26 l.) wyznała, że jako nastolatka nie czuła się atrakcyjna.

 • Charlize Theron nie znosi swoich krótkich włosów

  Gwiazda Hollywood Charlize Theron nie może się już doczekać, kiedy zaczną odrastać jej włosy. Teraz najwięcej pieniędzy wydaje na nowe kapelusze, które mają zasłonić jej krótką fryzurę. Aktorka ścięła włosy na potrzeby filmu akcji "Mad Max: Fury Road".

 • Lenny Kravitz przyjaźni się z mężem byłej żony!

  Lenny Kravitz (55 l.) opowiedział o relacjach w jego rodzinie patchworkowej.

 • Fassbender zakochany w olimpijce

  Michael Fassbender, znany przede wszystkim z filmu "Bękarty wojny", zakochał się w brytyjskiej lekkoatletce, uczestniczce igrzysk olimpijskich w Londynie Louise Hazel. Para nie kryje się ze swoimi uczuciami.

 • Córka Kravitza w obsadzie

  Zoe, córka znanego muzyka Lenny'ego Kravitza dołączy do obsady nowego sezonu "Californication". Czy Hank ją też uwiedzie?

 • Następca "Zmierzchu" i "Igrzysk śmierci"?

  Ashley Judd dołączyła do obsady filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści dla nastolatków "Niezgodna", autorstwa Veronici Roth. Film przez wielu krytyków zapowiadany jest jako następca "Zmierzchu" czy "Igrzysk śmierci". Główną bohaterkę gra Shailene Woodley - czy będzie lepsza niż Kristen Stewart w "Zmierzchu"?

Zdjęcia na temat: zoe kravitz
Wideo na temat: zoe kravitz
 • Zoe Kravitz: Talent i uroda w genach.

  Córka wokalisty Lenny'ego Kravitza i aktorki znanej m.in. z "Bill Cosby Show" - Lisy Bonet udowadnia, że pomimo znanego nazwiska, na swoją pozycję zapracowała sobie sama!

 • Colombiana

  Zoe Saldana ("Avatar" i "Star Trek") w filmie reżysera "Transportera 3"! Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu - zabicia gangstera, który...

 • Goście u Hanka Moody’ego

  10 stycznia 2011 roku na antenę Showtime wraca „Californication”. W sezonie czwartym będziemy mogli zobaczyć kilka gwiazd, które wystąpią gościnnie w serialu. Będą to m.in.: Rob Lowe, Fisher Stevens, córka Lenny’ego – Zoe Kravitz, Tommy Lee (były mąż Pameli Anderson) i Carla Gugino.

 • Mad Max: Na drodze gniewu

  Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe'ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy...

Dyskusje na temat: zoe kravitz