• Informacje na temat:

  zoe saldana plotki

Artykuły na temat: zoe saldana plotki
 • Zoe Saldana jest w ciąży!?

  Zoe Saldana (36 l.) została przyłapana przez paparazzi na spacerze z mężem. U gwiazdy można było się dopatrzeć lekko zaokrąglonego brzuszka…

 • Zoe Saldna wściekła z powodu ujawnienia jej ciąży!

  Zoe Saldana (36 l.) nie jest zadowolona z faktu, że tabloidy poinformowały opinię publiczną o jej odmiennym stanie...

 • Bradley Cooper i Zoe Saldana znowu razem

  Stara miłość nie rdzewieje! Bradley Cooper (37 l.) i Zoe Saldana (34 l.) spędzili wspólnie Święto Dziękczynienia, co na nowo wznieciło plotki o romansie pary.

 • ...! Inna znana osoba, aktorka Zoe Saldana, także została mamą bliźniąt! Takie informacje podały zagraniczne media, powołując się na osobę z otoczenia pary. Dzieci Saldany i jej męża miały przyjść na...

 • Naga Zoe Saldana

  Zoe Saldana nie ma nic do ukrycia. 34-letnia gwiazda filmu "W ciemność: Star Trek" odsłoniła swe wdzięki w fotograficznej sesji dla magazynu "Allure".

 • Po 11 latach związku znowu sama

  Gwiazda "Avatara" Zoe Saldana znów jest do wzięcia. Aktorka po 11 latach związku rozstała się z biznesmenem, Keithem Brittonem. Para była zaręczona.

 • Aktorska para znowu razem?

  Bradley Cooper i Zoe Saldana niezbyt długo wytrzymali bez siebie. W marcu tego roku ogłosili, że się rozstali, a teraz wszystko wskazuje na to, że znowu się zeszli.

 • Mila Kunis oczekuje na poród

  Piękną Milę Kunis 18 lipca zobaczymy w filmie sensacyjnym "Więzy krwi". Sama aktorka żyje jednak innym projektem, którym jest... macierzyństwo. Niedługo na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. "Jestem podekscytowana byciem mamą na pełny etat" - przyznaje gwiazda.

Wideo na temat: zoe saldana plotki
 • Colombiana

  Zoe Saldana ("Avatar" i "Star Trek") w filmie reżysera "Transportera 3"! Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu - zabicia gangstera, który...

 • Avatar

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem pierwszy od czasu "Titanica" film Jamesa Camerona. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem - w nowej technice kina trójwymiarowego - opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji. "Avatar" to film przekraczający granice wyobraźni. James Cameron zaczął myśleć o jego realizacji piętnaście lat temu, ale wtedy jeszcze technika nie pozwalała na nakręcenie takiego filmu o jakim marzył reżyser. Prace nad "Avatarem" trwały...

 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.