• Informacje na temat:

  zofia aktorka zm

Artykuły na temat: zofia aktorka zm
 • Zofia Czerwińska: Nigdy nie była grzeczna

  ...w Warszawie. Przyszła aktorka miała nianię, którą szybko okręciła sobie wokół palca. Dyrygowała nią, urządzając domowe przedstawienia teatralne. Ale teatru było mało, zamarzyła o kinie. Nakłoniła nianię, by(...) pani Zofia nie potrafiła ukryć głębokiego smutku. 27 lutego odszedł jej ukochany piesek Dżeki. Byli tak ze sobą zżyci, że 6 lat temu Dżeki odcisnął swoją łapkę obok jej dłoni w Alei Gwiazd...

 • Zofia Wichłacz: Najmłodsza laureatka

  Odbierając statuetkę na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, Zofia Wichłacz została najmłodszą aktorką w historii imprezy, wyróżnioną nagrodą za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą.

 • Dramat Zofii Czerwińskiej. Odszedł jej przyjaciel

  Nie jest tajemnicą, że Zofia Czerwińska (85 l.) jest wielką miłośniczką zwierząt. Jej największą psią miłością był wierny pies Dżek, który odszedł po 17 latach życia.

 • Teatralny debiut Zofii Wichłacz

  Znaną z roli "Biedronki" w "Mieście 44", Zofię Wichłacz znów zobaczymy, jako "dziewczyną wojenną". W spektaklu Teatru Polonia "Porozmawiajmy po niemiecku" wcieli się w nastoletnią Polkę. Dla aktorki to debiut teatralny.

 • "Alternatywy 4": ​Zofia Czerwińska nie ma o sobie jako aktorce najlepszego zdania...

  Zofia Czerwińska, czyli niezapomniana Balcerkowa z "Alternatywy 4" i pani Zosieńka z "Czterdziestolatka", nie znosi oglądać siebie na ekranie. - Rzadko jest dobrze - recenzuje swoje występy przed kamerą.

 • Zofia Wichłacz jak... Scarlett O'Hara?

  "Porozmawiajmy po niemiecku" to historia młodej dziewczyny, która wkracza w dorosłość w okresie niemieckiej okupacji, a jej celem jest przede wszystkim dobra zabawa. Zdaniem Zofii Wichłacz, odtwórczyni głównej roli, ta opowieść może widzów zaszokować, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak frywolnego mówienia o tamtych czasach. Spektakl w reżyserii Łukasza Kosa można oglądać w Teatrze Polonia w Warszawie.

 • Zofia Zborowska: Bliscy nalegają na ślub!

  Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" Zofia Zborowska ma znakomity kontakt z rodzicami: Marią Winiarską (66 l.) i Wiktorem Zborowskim (66 l.). Uwielbiała odwiedzać ich ze swoim narzeczonym Mariuszem, który szybko wkradł się w łaski przyszłych teściów. Ostatnio jednak aktorka nie kwapi się do rodzinnych spotkań, by nie uniknąć niewygodnych pytań ze strony matki i ojca... - Rodzice Zosi martwią się...

 • Zofia Wichłacz: Będę musiała walczyć

  Znana z roli Biedronki w filmie Jana Komasy "Miasto 44" Zofia Wichłacz zdaje sobie sprawę, że będzie obsadzana w rolach, do których predysponuje ją jej fizjonomia . Aktorka zdradza, że marzy jej się kreacja Nastazji Filipownej.

 • Zofia Zborowska ma nowego chłopaka?! To znany sportowiec!

  Zofia Zborowska (31 l.) pod koniec maja 2018 roku rozstała się ze swoim chłopakiem i do tej pory wiodła życie jako szczęśliwa i wyzwolona singielka. Jak się okazuje, może przyszedł czas na kolejną miłość?

 • Zofia Kucówna: Wiele się dzieje

  Przed laty szturmem zdobyła polską scenę i do dziś nazywana jest jedną z najlepszych polskich aktorek teatralnych. 12 maja Zofia Kucówna obchodzić będzie 82. urodziny. Nadal jest w znakomitej formie.

Zdjęcia na temat: zofia aktorka zm
Wideo na temat: zofia aktorka zm
 • "Pierwsza miłość": Zofia Czerwińska dołącza do serialu

  14 grudnia widzowie poznają Matyldę, matkę Cezarego, w której postać wcieli się Zofia Czerwińska. Jej bohaterka pojawi się, gdy Beatka zapragnie podróży poślubnej. Wylot z Cezarym za granicę pokrzyżuje pojawienie się nieznośnej klientki w Barbarianie, która okaże się być właśnie matką Cezarego. A co o samej roli mówi aktorka?!

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Zofia Zborowska zachwycona naturalną antykoncepcją

  Zofia Zborowska została propagatorką tradycyjnych metod zabezpieczania się przed ciążą. - Sprawa jest prosta, mam 28 lat i dopiero kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że nie muszę truć się tabletkami antykoncepcyjnymi, plastrami czy innymi ścierwami... - napisała aktorka w poście na Facebooku. W krótkim czasie wpis poruszył sieć. W studio "Dzień Dobry TVN" Zborowska opowiedziała o różnicach

 • Miasto 44

  Jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Obraz Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju "Sala samobójców", to film o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywający się w czasie Powstania Warszawskiego. Film "Miasto 44" to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim....

Dyskusje na temat: zofia aktorka zm