• Informacje na temat:

  zofia czerwińska i pies

Artykuły na temat: zofia czerwińska i pies
 • Zofia Czerwińska zamartwia się o zdrowie przyjaciela. Ma wadę serca!

  Zofia Czerwińska (83 l.) bardzo martwi się o swojego ukochanego przyjaciela, Dżekusia. Pies poważnie choruje. Ma problemy z sercem, a do tego doszły też kłopoty z słuchem.

 • "Kiepscy": Pies, bliźniaczki i romans Halinki

  We Wrocławiu ruszyły zdjęcia do kolejnej serii "Świata według Kiepskich". Do obsady dołączył pies a na planie pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliźniaczki!

 • Zofia Czerwińska żałuje, że rozbiła małżeństwo. Zła karma wróciła!

  Pierwszy mąż zostawił dla niej żonę z małym dzieckiem. Zofia Czerwińska (83 l.) zrozumiała, że postąpiła nie fair, dopiero gdy sama została porzucona.

 • Ma sporo młodszego "narzeczonego"

  Dlaczego nie chce udzielić wywiadu rzeki? Czy udało jej się spełnić marzenie i skoczyć na spadochronie? Zofia Czerwińska opowiada o tym, a także wyznaje szczerze, jakie ma relacje z młodym narzeczonym!

 • Nie żyje Zofia Czerwińska

  .... Wszystko dla Ciebie! ZOFIA CZERWIŃSKA 1933-2019". Aktorka w ostatnim czasie nie pojawiała się na pokazach filmowych, rzadziej spotykała z przyjaciółmi. Pod koniec ubiegłego roku poważnie podupadła na(...) się w kampanie społeczne, m.in. przeciwko homofobii. Przypominamy tekst, który ukazał się na łamach magazynu "Rewia" Zofia Czerwińska na świat przyszła w Poznaniu wkrótce po tym, jak jej mama...

 • Zofia Czerwińska opowiada o relacjach z sąsiadami: "Ile ja miałam nieprzyjemności"

  Zofia Czerwińska (82 l.) przyznaje, że zalazła za skórę swoim sąsiadom. Wszystko przez głośne zachowanie jej psa. Była zmuszona podjąć radykalne kroki.

 • Nie żyje Zofia Czerwińska!

  Zofia Czerwińska znana była z ról w serialach: "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4" i filmów "Lekarstwo na miłość", "Poszukiwany poszukiwana", "Miś", "Złoto dezerterów". O śmierci aktorki na(...), pamiętaj Mariuszek, ma być różowa, bo do twarzy mi w różowym. Będzie, Zosiu. Wszystko dla Ciebie!" - dodał. Zofia Czerwińska urodziła się 19 marca 1933 roku w Poznaniu. Krakowską PWST skończyła w 1957

 • Dramat Zofii Czerwińskiej. Odszedł jej przyjaciel

  Nie jest tajemnicą, że Zofia Czerwińska (85 l.) jest wielką miłośniczką zwierząt. Jej największą psią miłością był wierny pies Dżek, który odszedł po 17 latach życia.

 • Zofia Czerwińska w ostatniej chwili zmieniła testament!

  ...!" - czytamy na profilu pisarza. Z kolei w "Super Expressie" pojawiły się kolejne szczegóły związane ze śmiercią aktorki. Ponoć pani Zofia bardzo bała się zbliżającej się operacji kręgosłupa, dlatego przed(...) lat i ona zawsze mogła na nim polegać" – zdradzają osoby z otoczenia gwiazdy. Czerwińska miała też ponoć spore oszczędności. Do kogo trafią? "Wszystko na to wskazuje, że zapisała je podobnie jak...

 • Zofia Czerwińska trafiła do szpitala. W jakim jest stanie?

  Dawno nie była widziana na warszawskich salonach. Nie pojawia się na pokazach filmowych, rzadziej spotyka z przyjaciółmi. Kochająca życie i dobre towarzystwo Zofia Czerwińska (85) stała się "przymusową domatorką".

Zdjęcia na temat: zofia czerwińska i pies
Dyskusje na temat: zofia czerwińska i pies
 • Re: Kultowe seriale: Zofia Czerwińska zmieniała kochanków jak rękawiczki!

  W takim rzazie pewnie masz takie rogi pantoflu ze do kościoła się nie zmieścisz. Kobieta zawsze wtedy będzie Q-wo i kazdy będzie o tym pamiętał a po facecie spłynie i nazwą go babiarz albo pies na baby itp. Widze ze teraz to coraz wiecej mężczyzno podobnych fraerów w rurkac co im wszystko obojetne. Większość pewnie pe-da-ów