• Informacje na temat:

  zofia ślotała zdjęcia

Artykuły na temat: zofia ślotała zdjęcia
 • Zofia Ślotała trafiła do szpitala! Konieczna była operacja!

  Zosia Ślotała (28 l.) 16 czerwca obchodziła urodziny. Chciała spędzić je z najbliższymi, w tym z miesięcznym synkiem. Niestety zamiast świętować, była dziewczyna Borysa Szyca (38 l.) trafiła do szpitala.

 • Gwiazdy kochają podróże

  Nawet jeśli wyjazdy gwiazd związane są z obowiązkami zawodowymi, starają się one czerpać z nich jak najwięcej satysfakcji i traktować jako okazję do poznania innych kultur. Dla wielu gwiazd podróże stanowią źródło inspiracji do ich działalności artystycznej. Mówią o tym m.in. Natasza Urbańska i Marcin Tyszka.

 • Zofia Ślotała żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała wzruszający wpis

  To cios, po którym trudno jest się pozbierać. Rodzina i przyjaciele nie mogą uwierzyć, że Piotra Woźniaka-Starak nie ma już wśród nich. Wzruszający wpis w sieci zamieściła jedna z bliskich znajomych milionera, Zofia Ślotała.

 • Zosia Ślotała ubiera syna w naturalne futra! Zborowska nie wytrzymała!

  Zosia Ślotała (28 l.) od zawsze interesowała się modą, ale nigdy nie darzyła przesadną miłością ubrań z naturalnych futer. Jednak ostatnim zdjęciem jakie opublikowała, wywołała prawdziwą burzę w internecie.

 • Zosia Ślotała zdradziła imię synka! To ciekawy wybór!

  Zosia Ślotała (28 l.) nie należy do gwiazd, które jakoś przesadnie kryją swoją prywatność. Teraz zdradziła jakie imię nadała synkowi, który przyszedł na świat 2 miesiące temu.

 • Zosia Ślotała komentuje ubieranie syna w naturalne futra! Co za wstyd!

  Zosia Ślotała (28 l.) ostatnio wywołała burzę w internecie, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie swojego synka w czapce z elementami z naturalnego futra. Teraz postanowiła odnieść się do zarzutów internautów.

 • Szyc rozstał się ze Ślotałą!?

  ...pozostawał pusty. "Jestem w szoku" - skomentowała zdjęcia Ślotała. I prawdopodobnie to ona zerwała znajomość. "Super Express" donosi bowiem, że związek pary po 1,5 roku właśnie zakończył się. Co było powodem? Informatorka tabloidu zdradza, że Szyc i Ślotała w ostatnim czasie nie tylko się mijali, ale również intensywnie kłócili. On zarzucał jej, że na jego plecach robi karierę (kolejna!), ona jemu...

 • Fotoreporterzy przyłapali aktora Borysa Szyca (34 l.) na czułościach z piękną blondynką. I nie była to bynajmniej Zofia Ślotała.

 • Zofia Ślotała (27 l.) i Kaja Śródka (31 l.) ucieły sobie pogawędkę na jednej z imprez. Ciekawe, co na to Borys...

 • Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Byli dla siebie jak bracia

  ...milionera.  Swoimi wspomnieniami i odczuciami postanowili podzielić się m.in. Borys Szyc, Leszek Stanek, Magdalena Boczarska, Maria Sadowska, Piotr Stramowski czy Zofia Ślotała.  Pamięć Piotra uczcił(...)..." - napisał obok nostalgicznego zdjęcia. *** Zobacz więcej materiałów:

Wideo na temat: zofia ślotała zdjęcia
 • Ciężarna Ślotała: Mój blog to kopalnia wiedzy. Nie przejmuję się opiniami hejterów

  Zofia Ślotała rozpoczęła 6. miesiąc ciąży, wciąż jednak zachwyca nienaganną sylwetką. Dobrą formę i szczupłe ciało zawdzięcza przede wszystkim diecie i treningom rozpisanym przez specjalistów(...) robiły rozstępy. Jest dużo różnych metod. Każda przyszła mama musi znaleźć dobrą dla siebie metodę – mówi Zofia Ślotała.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Miasto 44

  Jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Obraz Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju "Sala samobójców", to film o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywający się w czasie Powstania Warszawskiego. Film "Miasto 44" to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim....