• Informacje na temat:

  zombie boy

Artykuły na temat: zombie boy
 • Twarz Zombie Boya z bliska

  ...25-letni Kanadyjczyk Rick Genest , znany jako Zombie Boy , gościł na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia . Towarzyszyła mu Honorata Skarbek . Oto zdjęcia.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #82

  ...premiery dwóch seriali: "Nowhere Man" (31 października) i "Triad Princess" (6 grudnia). Netflix udostępnił też pierwszy zwiastun serialu "The Spy" i "Top Boy". Aktualizacja #76: Dzisiaj w serwisie(...) z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz...

 • Backstreet Boy ojcem

  Zespół Backstreet Boys ma ostatnio sporo kłopotów ze swoją wytwórnią płytową. Wydaje się jednak, że jednego z członków grupy zaprzątają w tej chwili zupełnie inne, dużo przyjemniejsze, sprawy. We wtorek, 26 listopada, Brian Littrell został ojcem. Maleństwo i matka mają się podobno bardzo dobrze.

 • Limp Bizkit i Creed spotkają się w ringu

  Po wielu miesiącach walki na słowa, już wkrótce Scott Stapp z Creed i Fred Durst z Limp Bizkit spotkają się w ringu. Nie będzie to jednak ich walka pokazywana przez telewizję w systemie pay-per-view. Piosenki obydwu zespołów będzie można bowiem usłyszeć z głośników w czasie, kiedy szarpać się i zadawać sobie ciosy będą zawodnicy wrestlingu organizacji WWF.

 • Jaś i Małgosia polują na czarownice

  8 lutego na ekrany polskich kin trafi film "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic". Obraz, w którym w tytułowe rodzeństwo wcielili się Jeremy Renner ("Mission Impossible: Ghost Protocol") i Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu"), to współczesna wersja "Jasia i Małgosi" braci Grimm.

 • "Golonko po bawarsku"

  płytowego, pobycie na Jamajce i boysbandach.

Wideo na temat: zombie boy
 • Boy

  Boy

  Jest rok 1984. 11-letni Boy mieszka na wschodnim wybrzeżu Nowej Zelandii i uwielbia Michaela Jacksona. Uwielbia też swojego ojca, który jest dla chłopaka wspaniałym bohaterem, mimo że nie widział go całe dzieciństwo. Wraz z jego powrotem Boy musi zmierzyć się z prawdą, pogodzić się z utratą ideału i znaleźć własną drogę ku dorosłości. Wejdzie w nią w rytm piosenek swojego idola. "Boy" to pełna ciepła i wyrazistego humoru opowieść o dorastaniu, która pobiła rekordy frekwencji na krańcu świata,...

 • Astro Boy

  Niesamowita opowieść o chłopcu-robocie, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia przeżywa masę niebywałych przygód! Wyposażony w silniki odrzutowe w butach i działa laserowe w dłoniach wymknie się wojskowemu pościgowi i stoczy niejeden pojedynek ze złymi robotami. Wszystko po to, aby wrócić do rodzimego Metro City i powstrzymać złego prezydenta Stone'a przed planami opanowania całej Ziemi. Kolejny przebój twórców "Wojowniczych żółwi ninja"!

 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...