• Informacje na temat:

  żona afflecka

Artykuły na temat: żona afflecka
 • Jennifer Garner układa sobie życie na nowo

  Po tym jak do sądu trafił pozew rozwodowy jej i Bena Afflecka, układa sobie życie na nowo. Już nie jako żona, a samotna matka.

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Jennifer Garner zatrzymana przez policję!

  Jennifer Garner (43 l.) została zatrzymana przez policję! Jednak wszyscy fani hollywoodzkiej gwiazdy mogą spać spokojnie - była żona Bena Afflecka (43 l.) nie popełniła żadnej zbrodni. Okazało się bowiem, że stróże prawa, którzy zauważyli ją na jednej z nowojorskich ulic, uwielbiają Garner. Dlatego też skorzystali z okazji i zatrzymali ją, aby zrobić sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie!

 • Romijn-Stamos zdradza Afflecka

  Rebecca Romijn-Stamos ( "Femme fatale" , "X-MEN 2" , "Punisher" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Bena Afflecka ( "Daredevil" , "Zapłata" ) w filmie "Man About Town". Na fotelu reżysera opowieści zasiada Mike Binder ("The Sex Monster", "The Upside of Anger").

 • Jennifer Garner i Ben Affleck nie mogą się znieść!

  Jennifer Garner (43 l.) i Bena Afflecka (43 l.) łączą już tylko dzieci…

 • J. Lo: "Usuńcie Afflecka!"

  Jennifer Lopez zażądała od brytyjskiego muzeum rzeźb woskowych Madame Tussaud oddzielenia jej podobizny od figury przedstawiającej Bena Afflecka. Przypomnijmy, iż Lopez i Affleck byli parą i rozstali się na początku 2004 roku.

 • Patrick Dempsey wrócił do żony!

  Patrick Dempsey (50 l.) i jego żona dali sobie drugą szansę!

 • Affleck & Garner: Będzie córeczka

  Nowa żona Bena Afflecka (33 l., "Pearl Harbor" ) znana amerykańska aktorka Jennifer Garner (33 l., "Daredevil" ) oświadczyła podczas telewizyjnego program "Tonight Show With Jay Leno", że oczekiwane przez nią i Afflecka dziecko to dziewczynka.

 • Matt Damon przechodzi kryzys w małżeństwie!

  Żona gwiazdora miała go dość. I gdyby nie terapia małżeńska, może już by się rozstali!

 • Nie chce "domowego przedszkola"

  Jennifer Garner i jej mąż Ben Affleck spierają się o kolejnego potomka. Gwiazda, która w lutym urodziła syna Samuela, nie chce mieć więcej dzieci, dla Afflecka natomiast troje pociech to wciąż za mało.

Zdjęcia na temat: żona afflecka
Wideo na temat: żona afflecka
 • "Incorporated": Zwiastun serialu Matta Damona i Bena Afflecka

  "Incorporated" to nowy serial, którego producentami są Matt Damon i Ben Affleck. W serialu zostanie zaprezentowany świat, w którym korporacje mają nieograniczoną władzę. Główny bohater serii, Ben Larson, to pracownik jednej z wielkich firm. Kiedy jego żona znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie zostanie zmuszony do zmiany tożsamości i wypowiedzenia wojny swoim pracodawcom. Premiera: 30

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Kiedy urodzi Jennifer Garner?

  Jennifer Garner, żona Bena Afflecka, u kosmetyczki. Aktorka lada chwila urodzi dziecko, na co wskazuje jej wydatny brzuch. Ben i Jennifer mają już 2,5-letnią córeczkę Violet.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...