• Informacje na temat:

  żona bawi się z mężem

Artykuły na temat: żona bawi się z mężem
 • Tak Justyna Żyła bawi się na wakacjach. Już nie tęskni za mężem?

  Justyna Żyła (30 l.) chyba powoli godzi się z tym, że jej mąż, Piotr Żyła (31 l.) zostawił ją i dzieci. Justyna stara się ułożyć sobie życie na nowo i właśnie wybrała się z pociechami na wakacje.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester w pracy, potem zabawa z mężem

  Paulina Sykut-Jeżyna ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

 • Marina Łuczenko (27 l.) relaksuje się obecnie na Hawajach, a dokładniej w Honolulu. Wybrała się tam oczywiście ze swoim mężem Wojtkiem Szczęsnym (27 l.). Okazało się jednak, że para przebywa tam ze sławnymi przyjaciółmi!

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • Doda szczerze o Radku Majdanie i jego żonie!

  ...piosenkarka - co jest nowością - przestała chwalić się swoim życiem prywatnym. Chętnie pozuje z mężem do zdjęć, ale o małżeństwie mówi oszczędnie i już nie godzi się na rozmowy na intymne tematy(...) gdyby jego obecna żona pogodziła się z tym, że ja również byłam żoną Radka, miałaby świetny układ. Nie musiałaby kopiować mojego stylu, bo mogłabym oddać jej swoje ciuchy za darmo". Z kolei zapytana...

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Tak Edyta Pazura bawiła się na swoich urodzinach! Nie zabrakło gwiazd!

  ...30. urodziny to magiczna liczba dla wielu osób.  Nic dziwnego, że żona Cezarego Pazury (55 l.) chciała uczcić to wydarzenie w wyjątkowy sposób. W tym specjalnym dla niej dniu nie zabrakło oczywiście jej ukochanego męża i dzieci, ale także pojawiły się gwiazdy show-biznesu. Dla jubilatki zaśpiewał Grzegorz Hyży (30 l.), ale największym zaskoczeniem byli goście! Edytka zaprosiła prawie wszystkie...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 2": Bohaterowie bawili się razem w sylwestra! Są zdjęcia

  Okazuje się, że dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia" zawiązały się przyjaźnie. Kilkoro uczestników kontrowersyjnego show bawiło się razem podczas imprezy sylwestrowej. Część internautów zauważyła, że Ania (25 l.), która już rozstała się z Grzegorzem - wybranym dla niej przez ekspertów mężem, mogłaby stworzyć związek z którymś z innych bohaterów eksperymentu...

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

Wideo na temat: żona bawi się z mężem
 • 65-letni miliarder na plaży z młodziutką żoną!

  Falco! Cała rodzina wypoczywała na włoskiej plaży i świetnie się bawiła. Dodatkowo żona miliardera onieśmielała swoją cudowną figurą!(...)Flavio Briatore (65 l.), włoski miliarder i były dyrektor zespołów Benetton i Renault w Formule 1, uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Spotykał się już z Heidi Klum, Naomi Campbell czy Mariah

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.