• Informacje na temat:

  żona byłego premiera

Artykuły na temat: żona byłego premiera
 • Janusz Palikot na premierze! Towarzyszyła mu żona

  We wtorek, 11 lutego, w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się premiera spektaklu "Halka" wyreżyserowanego przez Mariusza Trelińskiego. Wydarzenie zgromadziło wiele znanych osób. Pojawili się m.in. Janusz Gajos, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Karolina Szostak, duet Paprocki & Brzozowski czy Roman Giertych z żoną. Nie zabrakło także innego byłego polityka, mianowicie Janusza Palikota, który...

 • Ewolucja wg Angelus Apartida

  Hiszpanie z thrashowego Angelus Apatrida szykują się do premiery nowego albumu "Hidden Evolution".

 • Mateusz Morawiecki został premierem! Kim jest jego żona Iwona Morawiecka?

  ...dwóch synów. Teraz wszystkich zapewne ciekawi, kim jest żona nowego premiera. Na razie nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Pani Iwona Morawiecka trzyma się z dala od życia politycznego i nigdy(...) Morawieckich robi bowiem piorunujące wrażenie!  "Jak wynika z tegorocznego oświadczenia majątkowego nowego premiera, ma on blisko 3 mln zł oszczędności w gotówce, kolejne 4,3 mln zł w akcjach swojego byłego...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Żona przebaczyła Kazimierzowi Marcinkiewiczowi!

  Od kilku dni prasa bulwarowa kolejny raz emocjonuje się życiem prywatnym byłego premiera. Zaczęło się od plotek dotyczących tego, że Kazimierz rozstał się z Isabel na dobre i "wykopał" ją z domu(...), aby Kazimierz zaczął rozglądać się za inną... Teraz są spore szanse na to, że żona przyjmie go z powrotem. "Były premier jeździ do Gorzowa, a ona przysyła mu ulubione gołąbki i weki. Ostatnio...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz: burza wokół jej książki. Co jeszcze ujawniła była żona "Kaza"?

  Rok po rozwodzie była żona polityka wydała książkę, w której zdradza smutne strony swojego małżeństwa. Jej zwierzenia mocno wzburzyły ekspartnera. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) opowiada m.in. o seksie z „Kazem”. Takie wyznania są już nieco niesmaczne?

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Tomasz Oświeciński z "nową" dziewczyną na premierze filmu. To jego była żona

  Tomasz Oświeciński (45 l.) zabrał swoją "nową" dziewczynę na premierę filmu Patryka Vegi. Towarzyszką aktora okazała się jego była żona. Tych dwoje postanowiło sobie dać szansę i wróciło do siebie.

 • "Wałęsa" Wajdy wchodzi na ekrany kin we Włoszech

  W 25. rocznicę wyborów 4 czerwca i zwycięstwa Solidarności na ekrany kin we Włoszech wchodzi film Andrzeja Wajdy "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Jego uroczysta premiera odbyła się w czwartek w Rzymie z udziałem byłego prezydenta.

Wideo na temat: żona byłego premiera
 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz udzieliła wywiadu. Opowiedziała o swojej książce

  byłego męża i zrezygnować z jego nazwiska, odpowiedziała, że oczywiście tak, ale „zatrzymują ją problemy prawne”. W książce pisze o tym, że jeszcze jak była z Macinkiewiczem, to wyobrażała sobie święta, podczas których przy jednym stole zasiądzie ona z „Kazem”, jego dzieci oraz była żona. „Każdy może mieć jakieś swoje wyobrażenia, moje były takie. Niestety nie było między moimi oczekiwaniami a jego