• Informacje na temat:

  żona clintona

Artykuły na temat: żona clintona
 • Szokujące wyznanie Hillary Clinton!

  Żona Billa Clintona postanowiła ujawnić całą prawdę o sobie...

 • "House of Cards": Robin Wright jak drapieżnik

  Robin Wright przyznała, że obserwowała zachowanie drapieżników, aby doskonalić swoją postać w głośnym serialu "House of Cards". Aktorka wciela się w postać Claire Underwood, której bezwzględność wielu fanom może przywodzić na myśl zachowanie najbardziej drapieżnych ptaków.

 • Hillary Clinton i Bill Clinton nie rozmawiają ze sobą od miesięcy. Będzie rozwód?

  .... "Oszołomiona przegraną, wściekła, zdezorientowana - tak ukazana jest Hillary. Takie cechy, zdaniem Billa Clintona, nie pasują do osoby, która aspiruje do bycia światowym liderem. Zresztą już sam tytuł sugeruje...

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Córka Billa Clintona jest w ciąży!

  W rodzinie byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych wielka radość!

 • Ricky Martin zaśpiewa dla Clintona

  Ricky Martin, latynoski gwiazdor muzyki pop, weźmie udział w specjalnym koncercie charytatywnym, na który w charakterze gości specjalnych zostali zaproszeni: Bill Clinton, prezydent Stanów Zjednoczonych, jego zastępca Al Gore, a także były prezydent USA Gerald Ford.

 • "Żona idealna": Z "Glee" do sali sądowej

  Matthew Morrison, znany z roli Willa Schuestera w serialu "Glee", dołączył do obsady "Żony idealnej".

 • U2 wesprze Hillary Clinton?

  Walcząca o prezydencką nominację Hillary Clinton ogłosiła konkurs na piosenkę, którą powinna wybrać do kampanii wyborczej w 2008 roku. Na liście 9 utworów znalazły się dwie kompozycje grupy U2.

 • Jolie spokrewniona z Clinton, a Pitt z Obamą

  Badanie genealogiczne wykazało, że Hillary Clinton ma wspólnych przodków z Angeliną Jolie, a Brad Pitt - z Barackiem Obamą.

 • Il Divo zagra z Clintonem?

  Pop-operowy zespół Il Divo może pochwalić się znaną fanką - jest nią senator Hillary Clinton, prawdopodobna kandydatka na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Niedawno zaproponowała swoim ulubieńcom wspólny występ ze swoim mężem Billem Clintonem, grającym na saksofonie.

Wideo na temat: żona clintona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…