• Informacje na temat:

  żona diablo

Artykuły na temat: żona diablo
 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk potwierdza rozwód!

  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (35 l.) udzielił szczerego wywiadu jednemu z portali, w którym przyznał, że jest w trakcie rozwodu z żoną.

 • Demiricous: Antykorporacyjny thrash

  Pochodząca z Indianapolis, amerykańska grupa Demiricous przygotowuje właśnie teledysk do utworu "Vagrant Idol", którym promować będzie swój debiutancki album "One (Hellbound)". Pierwsza płyta old-schoolowych thrashmetalowców ze stolicy stanu Indiana będzie miała swą europejską premierę 30 stycznia 2006 roku, nakładem firmy Metal Blade.

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk szykuje się do rozwodu

  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (36 l.) spakował walizki i wyniósł się z domu.

 • Behemoth na Ozzfest!

  Tę sensacyjną wiadomość ujawnił Nergal, lider pomorskiej grupy Behemoth. Black / deathmetalowcy z Gdańska staną się tym samym pierwszą polską formacją, która zagra na Ozzfeście, objazdowym amerykańskim festiwalu, będący jedną z najpopularniejszych tego typu imprez na świecie.

 • Kochanka "Diablo" Włodarczyka chce 2 tys. zł alimentów! "Czemu jego żona nie pójdzie do pracy?"

  Magdalena Radomska (25 l.) chce, by Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (35 l.) płacił na nieślubną córkę dwa tysiące złotych. Co więcej, sugeruje żonie boksera, Małgorzacie "Diablo" Babilońskiej, by w końcu poszła do pracy!

 • Berlinale: Uliczne zabawy

  Za nami kolejny dzień festiwalu w Berlinie i kolejne interesujące projekcje. Wysłanniczka INTERIA.PL obejrzała amerykański dramat rodzinny "Jayne Maysfield's Car" w reżyserii Billy'ego Boba Thorntona oraz najnowszy film z Charlize Theron "Kobieta na skraju dojrzałości". W sobotę, 18 lutego, poznamy laureata Złotego Niedźwiedzia.

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk: Była kochanka odpiera zarzuty!

  W życiu słynny pięściarz radzi sobie znacznie gorzej niż na ringu. Żona zażądała rozwodu, a on może wkrótce mieć na głowie komornika!

 • Co za bagno! Kochanka oskarża Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Mocne słowa

  Magdalena Radomska jest wściekła. Twierdzi, że pięściarz nie interesuje się ich córką. Kobieta chce pozbawić "Diablo" praw rodzicielskich do 4-letniej Zuzanny.

 • Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk zaciska pasa! Musi wykarmić rodzinę!

  Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk (35 l.) już od dłuższego czasu boryka się z trudną sytuacją rodzinną i wygląda na to, że sprawy nie mają się ku lepszemu...

 • Była kochanka atakuje Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka!

  ...o dziecko. Następnego dnia zgłosiła napaść na policji. Wszczęto postępowanie, żona boksera była przesłuchiwana. - Krzysiek wtedy powiedział, żebym wycofała skargę, bo robię patologię. Tak się wyraził(...). Miałam tego dość. Wiedziałam, że kariera jest dla niego bardzo ważna. I zdawałam sobie sprawę, że żona jest w tym wszystkim istotna, bo jej brat jest jednym z jego promotorów. Radomska zadzwoniłam...

Wideo na temat: żona diablo
 • "Diablo" Włodarczyk: Spotykam się z psychiatrą, ma mnie wyprostować

  Krzysztof Włodarczyk w "Bagażu osobistym" opowiedział o swojej depresji oraz próbie samobójczej. Jak wtedy wyglądało jego życie? - Bałagan, totalny chaos - powiedział pięściarz. Miało to związek z tym, że sportowiec zdradził swoją żonę i miał dziecko z inną kobietą. - Przed urodzeniem córki i po urodzeniu córki miałem cały okres wojny. Dziś wraca do zdrowia dzięki terapii. (Bagaż osobisty / TTV/x-news)

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Krzysztof Włodarczyk z byłą żoną na kanapie "DDTVN". Opowiedzieli o... przyjacielskim rozwodzie

  Trenerka fintessu Małgorzata Babilońska oraz pięściarz Krzysztof „Diablo” Włodarczyk opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o rozwodzie w przyjaznej atmosferze. – Naszym priorytetem w życiu jest to, żeby wychować syna w zgodzie z zasadami, z szacunkiem – powiedziała Babilońska. Jak przygotowali syna do swojego rozstania? – W taki bardzo delikatny i powolny sposób – wyjaśniła. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...