• Informacje na temat:

  żona doktora

Artykuły na temat: żona doktora
 • "Na dobre i na złe": Podwójne życie doktora

  Żonie nie przyzna się do romansu, a ciężarnej kochance (Marysia Góralczyk) nawet słowem nie wspomni o tym, że jest żonaty! Lekarz wypisze nawet dziewczynie zwolnienie, mając nadzieję, że dzięki(...) - wiedząc, że żona będzie w tym czasie w pracy.

 • Patrick Dempsey odchodzi z serialu "Chirurdzy"

  "To koniec epoki", "moje serce jest złamane", "umieram razem z nim" - tak fani kultowego serialu "Chirurdzy" zareagowali na wiadomość, że postać przystojnego doktora Dereka Shepherda zostaje uśmiercona. W wyemitowanym wczoraj w USA odcinku serii aktor Patrick Dempsey pojawił się po raz ostatni. Jak podaje magazyn "Hollywood Life" powodem odejścia gwiazdora jest konflikt z producentką.

 • "Na dobre i na złe": Doktor Sambor odchodzi z Leśnej Góry

  Przez dziesięć lat grał doktora Sambora w „Na dobre i na złe”. Niestety, nadszedł czas, by się z serialem rozstać... Panie mogą jednak spać spokojnie: przystojny chirurg nie zniknie z rozgrywającego się także w Leśnej Górze „Na sygnale”.

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • "Na dobre i na złe": Piotr Garlicki, czyli doktor z bajki

  Odkąd zmarła żona Stefana Trettera, w jego życiu właściwie nie ma emocjonalnych burz. Tymczasem grający go Piotr Garlicki (w serialu od 2000 roku) nie ukrywa, że marzy mu się ożywienie postaci dyrektora szpitala w Leśnej Górze.

 • "Na dobre i na złe": Porzuci męża?

  Doktor Consalida i Tomasz umówią się na spóźnioną sesję ślubną. W trakcie zdjęć zmęczona po dyżurze lekarka ucieknie w objęcia Morfeusza... A tak naprawdę w ramiona Adama!

 • "W rytmie serca": Atak na doktora Zycha!

  Zychowi cios w głowę! Jak poważna okaże się rana doktora Zycha? I czy doktor Szmit kolejny raz zdoła uciec? "W rytmie serca" już w niedzielę 28 października.

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Doktor Foster": Nowy seral w TVP2. Kiedy premiera?

  Od 4 października, w każdy czwartek o godz. 20.45 Dwójka zaprasza na brytyjski serial dramatyczny „Doktor Foster”.

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

Zdjęcia na temat: żona doktora
Wideo na temat: żona doktora
 • Kanye West uzyskał stopień doktora!

  Kiedy jego żona Kim promowała swoją kolekcję ubrań w Brazylii, Kanye West miał ważniejsze sprawy do załatwienia. Raper uzyskał tytuł doktora na School of the Art Institute of Chicago w poniedziałek, 11 maja. (źródło: CNN Newsource/x-news)

 • Gabinet doktora Caligari

  Gabinet dr. Caligari to czołowy przedstawiciel ekspresjonizmu, film, z którego filmowcy czerpią wzorce po dziś dzień. To także klasyczny film grozy. Alan przychodzi do gabinetu tajemniczego doktora Caligari, gdzie wróż Cesare przepowiada, iż Alan pożyje jeszcze tylko do zmroku. Faktycznie, mężczyzna zostaje zamordowany a wróżbita staje się głównym podejrzanym. Cesare ucieka przed pragnącym go zlinczować tłumem, ale w końcu umiera z wyczerpania. Sprawę w swoje ręce postanawia wziąć Francis,...

 • "Na dobre i na złe": Czy Tomasz i Wiki nadal będą razem?

  Tomasz pokazuje w końcu żonie nagranie z kamery Blanki z miłosnym wyznaniem Adama i żąda wyjaśnień. A doktor Consalida jest w szoku. - Tomek… - Co… co Tomek? Co do cholery masz mi do powiedzenia?! Jaki będzie finał?

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

Dyskusje na temat: żona doktora
 • Re: "Ranczo": Ochotnicza Straż Kobiet

  Kto wymyśla nieistniejące w języku polskim metafory typu: ,,Wezółowa (...) nabrała wiatru w skrzydła"? Żona doktora nabrała wiatru w żagle, a pod swoje skrzydła weźmie kobiety, gdy zacznie pracować w Domu Samotnej Matki w Dopiewie.

 • Re: „Na dobre i na złe”: Radwan i Gawryło nareszcie się pogodzą?

  Cytat (może nie całkiem dokładny, jednak sens ten) z wczorajszego odcinka i prof Falkowicza po jego wywodzie, kiedy to na salę rozpraw gdzie miał zapaść wyrok w sprawie Leny Starskiej (żona doktora Latoszka): "jako dyrektor legendarnego szpitala w Leśnej Górze" ... Fakt, taki szpital, to tylko w legendach, bajkach czy innych opowieściach z mchu i paproci ... ale fajnie, że realizatorzy serialu

 • Re: Seks nocy letniej

  też na to zwróciłam uwagę. Dorota to żona doktora Wezóła.

 • Re: ​"M jak miłość": Żona ma depresję, a on... romansuje z inną!

  Gdybym był na miejscu doktora wybrałybm Teresę .jest śliczn ,młoda ,elegacka .Maria się do niej nie umywa .