• Informacje na temat:

  żona hania

Artykuły na temat: żona hania
 • Paweł Domagała szczęśliwy! Żona w końcu zaczęła zarabiać!

  Domagały (33 l.) ten serial ma znaczenie szczególne. Jedną z głównych ról gra w nim jego żona, Zuzanna Grabowska, która po długiej przerwie wraca na ekrany. Koleżanka z roku ze studiów w warszawskiej szkole(...) postaci Krzysztofa w „O mnie się nie martw”, zyskał ogromną rzeszę fanów. Filmowcy zaczęli zabiegać o jego udział w swoich produkcjach. W tym czasie jego żona zaangażowała się w życie domowe.  Bynajmniej...

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • Stracił żonę w katastrofie smoleńskiej! Po latach wyznaje, jak ważna była dla niego pomoc Kukulskiej

  ...odżyły w niej po latach, gdy 10 kwietnia 2010 roku rozbił się prezydencki samolot. Zginęło 96 osób. Kiedy Natalia dowiedziała się, że na pokładzie była żona gitarzysty i menedżera gwiazd, Krzysztofa Wasity, natychmiast sięgnęła po telefon.  Chciała wesprzeć przyjaciela dobrym słowem. Z własnego doświadczenia wiedziała, z jakim bólem będzie musiała się zmierzyć jego mała córeczka Hania. Opowiedziała mu...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Wojciech Pokora zamartwiał się o żonę. "Kiedy jechała karetką, lekarz stwierdził u niej zgon"

  Przez kilka tygodni Wojciech Pokora (83 l.) walczył o życie ukochanej żony. Wcześniej nic nie zwiastowało tragedii. „Żona obudziła się wcześnie i poszła do kuchni zrobić herbatę. Chwilę później wróciła do pokoju i zaczęła się dusić” – wspomina aktor.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Na dobre i na złe": Dwie nowe role i... żona od losu!

  Marcin Przybylski, którego po wakacjach oglądać będziemy jako doktora Antoniego Kosa w "Na dobre i na złe", dwa lata temu rozwiódł się z matką swych dwóch synów, a dziś... znowu jest mężem. Kilka dni temu poślubił Julię Chmielnik - córkę niezapomnianego Jacka Chmielnika!

 • "Hania" dzieli dziennikarzy

  Film "Hania" w reżyserii Janusza Kamińskiego - znanego operatora, zdobywcy dwóch Oscarów - zaprezentowano w środę dziennikarzom na festiwalu w Gdyni. Kamiński jest również autorem zdjęć do tego filmu. Muzykę skomponował inny laureat Oscara, Jan A.P. Kaczmarek. Główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Łukasz Simlat. Opinie dziennikarzy na temat "Hani" były bardzo podzielone.

 • Wiktor Zborowski ma problemy ze zdrowiem? Żona zabrała głos

  Wiktor Zborowski (67 l.) podobno miał przejść operację rekonstrukcji lewego kolana. Podobno nie czuje się najlepiej. Jeden z tygodników sprawdził u źródła. Żona aktora wszystko wyjawiła.

 • Grochowska i Simlat w "Hani"

  Agnieszka Grochowska, Łukasz Simlat i Maciej Stolarczyk zagrają główne role w reżyserowanym przez znanego operatora Janusza Kamińskiego filmie "Hania"; autorem muzyki do tego obrazu będzie zdobywca Oscara, Jan A.P. Kaczmarek - poinformowali twórcy filmu na specjalnej konferencji prasowej.

Wideo na temat: żona hania
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 718.

  Hania zauważa, że Barbara w pracy źle się czuje i od razu się tym niepokoi. Ich nową pacjentką zostaje Nina, starsza kobieta ze złamanym biodrem. Seniorka chce jak najszybciej stanąć na nogi, bo(...) pieniądze. Tymczasem w szpitalu zjawia się Monika, była żona Tomasza bandyty, którego śmierć sfingował doktor Molenda. Kobieta chce zbadać okoliczności zgonu męża i walczyć o odszkodowanie. Falkowicz

 • "M jak miłość": Odcinek 1419.

  Natalia przyjeżdża do Grabiny z małą Hanią i wyznaje bliskim, że rozstała się z Frankiem. Kisielowa zaczyna ostrą walkę z Banachem o stanowisko sołtysa. Tymczasem lokalną przychodnię odwiedza żona Banacha, a Maria i Agata zauważają na jej ciele siniaki. Od razu podejrzewają, że kobieta jest ofiarą przemocy w rodzinie. Bartek postanawia dać Uli swoją najcenniejszą, rodzinną pamiątkę: pierścionek

 • Basia Kurdej-Szatan chwali się zdolną córką! Ma już pierwsze sukcesy!

  Basia Kurdej-Szatan (31 l.) jest szczęśliwą żoną i mamą. Ostatnio rozpływała się nad swoją córeczką Hanią, która mimo tego, że ma dopiero 5 lat, przejawia już talent muzyczno-aktorski. Gwiazda zdradziła, że wraz z mężem mają w planach posłanie jej do szkoły muzycznej. "Już chodzi do szkoły musicalowej. Już miała występy w Teatrze Muzycznym Roma" - mówi dumna mama. A to nie koniec sukcesów malutkiej Hani. Czy córeczka pójdzie w ślady mamy i zostanie gwiazdą?

Dyskusje na temat: żona hania
 • Re: Żona nazywa go... Gapciem!

  Fajny gość. Ma dużo autoironii, a to chyba jrecepta na spokojne stawianie czoła życiu.

 • Re: Za kostiumem damy sznurem

  uważam,że Majka ma bardzo współczesny młodzieżowy styl-adekwatnydo jej serialowego wieku,natomiast żona Michała jest bardzo stylowa i preferowałabym jest gust w jej wieku :D

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  najlepiej podmienić aktorkę zrobić scenę jak Hania uczestniczy w pożarze i zostaje po pa żona w ogniu i i ma operacje plastyczna

 • Re: Holtz wpakuje Andrzeja w kłopoty

  żona ma w pracy kumpelę której stary już ma naderwane mięśnie dłoni od trzepania do pojemniczka. Wiecznie robią inseminacje , podstawiają plemniki pod samo jajeczko , a te nie kumate nie wiedzą co(...) ku...stwo i zdrady to jest. Ciepłe kluchy ala Hania i Marek się skończyły, teraz Kasia gania za wysokim jak żaba za muchą, Marek uprawia narodowy sport łóżkowy ze szwagierką......Sodomia i Gomoria ;)