• Informacje na temat:

  żona hugh hefner

Artykuły na temat: żona hugh hefner
 • Zmarł Hugh Hefner, założyciel magazynu "Playboy"

  Nie żyje Hugh Hefner, legendarny założyciel magazynu "Playboy". Zmarł w środę 27 września w wieku 91 lat w swoim domu w Los Angeles.

 • Z siedmioma łatwiej niż z jedną?

  Legendarny kobieciarz - Hugh Hefner - uważa, że łatwiej jest żyć z siedmioma kobietami naraz, niż z jedną. Założyciel magazynu "Playboy" słynie z tego, że w jego kalifornijskiej posiadłości mieszka z nim kilka, co jakiś czas zmieniających się, pań.

 • Bill Cosby: Żona stanęła w jego obronie!

  Judith Huth, która twierdzi, że gdy miała 15 lat, została zgwałcona przez aktora w rezydencji Hugh Hefnera. Sam Cosby długo nie chciał komentować całej sprawy i wydawał się być niewzruszony skandalem, którego stał się "bohaterem". Dopiero niedawno wyjawił, że milczy, bo tak nakazali mu adwokaci. Głos zabrała za to jego żona, Camille Cosby, która... stara się w jak najlepszym świetle...

 • Nowa dziewczyna... 85-latka

  Założyciel "Playboya", 85-letni Hugh Hefner, niedawno porzucony przez narzeczoną, ma już nową przyjaciółkę. Została nią Miss Listopada 2010 jego czasopisma, 27-letnia Shera Bechard, Kanadyjka pochodzenia francuskiego i początkująca aktorka.

 • "Z siedmioma kobietami łatwiej niż z jedną"

  Legendarny kobieciarz - 84-letni Hugh Hefner - uważa, że łatwiej jest żyć z siedmioma kobietami naraz, niż z jedną żoną. Jest szczęśliwy, że wynaleziono Viagrę.

 • Są brzydcy, ale kobiety nie mogą im się oprzeć

  Na zdjęciach zawsze otoczeni pięknymi kobietami. Paul Raymond (król londyńskiej dzielnicy rozpusty), Hugh Hefner (założyciel "Playboya") oraz Larry Flynt (twórca "Hustlera") to żywy dowód na, że brak urody nie przeszkadza ani w zdobyciu fortuny, ani w byciu pożądanym przez kobiety.

 • Izabella St. James promuje swoją książkę w programie śniadaniowym!

  ..., pieniędzmi i znajomościami z gwiazdami Hollywood. Jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci jest niejaka Izabella St. James (40 l.), która "karierę" w Stanach zaczynała jako kochanka 89-letniego Hugh Hefnera. Teraz Iza została jednak literatką! Właśnie przyleciała do Polski, aby wypromować swoją... książkę! "Dzień Dobry TVN" oczywiście stanęło na wysokości zadania i zaprosiło ją na swoje kanapy...

 • Chce zablokować seks-taśmy

  Słynny "króliczek Playboya" - Kendra Wilkinson - usiłuje zablokować wydanie seks-taśmy ze swoim udziałem przez dystrybutora filmów porno - firmę Vivid.

 • Oświadczył się 24-latce

  Założyciel słynnego magazynu "Playboy", 84-letni Hugh Hefner zaręczył się. Jego wybranką została 24-letnia Crystal Harris.

 • Holly Madison tłumaczy się z nadania dziwnego imienia córce!

  Celebrytka znana jest głównie z tego, że w przeszłości była kochanką założyciela "Playboya", Hugh Hefnera. Madison cały czas korzysta z popularności, którą zdobyła jako Króliczek Playboya(...) Rainbow.   Ona pochodziła z rodziny hipisów. Zawsze uważałam, że ma cudowne imię i sama takie chciałam mieć" - napisała. Była kochanka Hefnera zdaje sobie sprawę, że nie wszystkim się to podoba...

Wideo na temat: żona hugh hefner
 • Żona Hollywood tłumaczy się z książki

  Izabella St. James przyznała, że napisanie pierwszej książki pomogło jej zrozumieć decyzję wprowadzenia się do willi Hugh Hefnera. Celebrytka mimo ukończenia studiów i wychowania w religijnej rodzinie, rozpoczęła życie jako "Króliczek". Kobieta przyznała, że mając wówczas 26 lat była świadoma swojej decyzji i gotowa na takie życie. Stwierdziła również, że tego samego nie może powiedzieć