• Informacje na temat:

  żona i dzieci tysona

Artykuły na temat: żona i dzieci tysona
 • Gwiazdy po latach: "Sunset Beach"

  Rodzina Torresów HANK CHEYNE (Ricardo) 15 października 55-letni Hank będzie świętował 20. rocznicę ślubu z Missy Hughes. Para nie doczekała się dzieci. Cheyne nie znika z małego ekranu i regularnie przypomina o sobie swoim fanom (ostatnio rolą det. Sancheza w "Zabójczych umysłach"). Jeszcze w trakcie kręcenia SB Hank odkrył w sobie inną pasję: malowanie. Co jakiś czas aktor organizuje...

 • Katastrofa według Dwayne'a Johnsona

  Już od czwartku oglądać możemy w kinach najnowszą produkcję Dwayne'a Johnsona - katastroficzny film "San Andreas". W piątek na ekrany trafia kolejnych 5 premierowych tytułów oraz jeden zrekonstruowany cyfrowo klasyk - "Śpiewak jazzbandu".

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • Larry King odwiesza szelki

  Weteran talk-show, Larry King, odwiesi w czwartek swoje słynne szelki. Po 25 latach przeprowadzania wywiadów z najważniejszymi ludźmi świata King kończy telewizyjną karierę i zamyka program "Larry King Live".

 • Weekendowi królowie życia

  "Kac Vegas w Bangkoku" ("The Hangover Part II"), reż. Todd Phillips, USA 2011, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 3 czerwca 2011 roku.

 • Wszystkie oczy na niego

  Dziś mija równo półtorej dekady od zastrzelenia gwiazdy rapu Tupaca Shakura. Piętnaście lat po morderstwie, pamięć o twórcy wciąż jest żywa. Kontrowersyjna postać może być zarzewiem dyskusji o tym, czego hip hop ma się wyrzekać i czemu służyć.

Wideo na temat: żona i dzieci tysona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…