• Informacje na temat:

  żona jamesa camerona

Artykuły na temat: żona jamesa camerona
 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  ...("Żona idealna"). W rolach głównych występują Justin Chatwin, Megan Ketch, Anthony Starr, Juliet Rylance, Stephanie Leonidas, Gabriel Bateman. Premiera: 22 czerwca. Roadies Najnowsza...

 • "Dziecko Rosemary": Serial wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland

  Serial "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland, zrealizowany na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Iry Levina, od 1 maja można będzie oglądać w Polsce na antenie Lifetime. W obsadzie są m.in. Zoe Saldana i Jason Isaacs.

 • Weekend w serialach

  ...zjawia się właściciel herbaciarni z mikołajkowym prezentem. Jednak dziewczyna jest na niego obrażona, nie przyjmuje podarku i każe mężczyźnie wyjść. "O mnie się nie martw 3" odc.13 Marcin zostaje(...) zaczyna wspierać Sarę i Johna. Matka z synem spotykają również agenta FBI Jamesa Ellisona, który staje się ich sprzymierzeńcem. "Blondynka" 4 odc.40 Minął rok od poprzednich wydarzeń w Majakach...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • X-Meni i "Młody Sheldon", czyli zagraniczne nowości! Co zobaczymy w sezonie 2017/2018?

  ..., Natalie Alyn Lind oraz Percy'ego Hynesa White'a. Kolejny nowy serial to "The Resident ", czyli serial medyczny z Mattem Czuchrym ("Kochane kłopoty", "Żona idealna") w roli głównej. Produkcja przedstawia(...) nowe życie jako profesor na uniwersytecie i pisarz. Po latach zostaje poproszony przez nowojorską policję o pomoc w złapaniu seryjnego mordercy. Serial powstał na podstawie powieści Jamesa...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  ​16 listopada minęła dekada, odkąd świat poznał metody działania złośliwego Gregory’ego House’a i jego ekipy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy wykorzystali swoje pięć minut sławy, które niewątpliwie dał im jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat.

 • Wielki błękit Jamesa Camerona

  James Cameron ( "Titanic" , "Obcy" ) zaangażował scenarzystkę Laetę Kalogridis do pracy nad filmem "The Dive". To oparta na faktach tragiczna love-story płetwonurków: Francisco "Pipina" Ferrarasa i jego żony Audrey Mestre. Kalogridis pisze już dla Camerona scenariusz "Battle Angel".

 • To już jest koniec

  ...spotka w sklepie Annę (Gabriela Muskała), przymierzającą kreację sylwestrową. Małek oburzy się, że żona wybiera się na imprezę z Marco (Tadeusz Chudecki). Anna da mu do zrozumienia, że sam mógł ją...

 • Amerykański reżyser James Cameron, który ma na swoim koncie takie hity jak obsypany Oskarami "Titanic" czy "Terminator", stanął po raz piąty na ślubnym kobiercu. Jego kolejną wybranką jest 39-letnia aktorka Suzy Amis.