• Informacje na temat:

  żona jan peszek

Artykuły na temat: żona jan peszek
 • "M jak miłość": Nadal mam w sobie dzieciaka - rozmowa Janem Wieczorkowskim

  ...studiów zagrałem kilka epizodów, a po drugim roku dostałem pierwszą dużą rolę w filmie "Dzień wielkiej ryby" Andrzeja Barańskiego. Pracowałem z doborowym towarzystwie: z Janem Peszkiem, Janem Fryczem(...) świat w jednym urządzeniu! Kręcę filmiki od półtora roku i sprawia mi to wiele radości. A twoim fanom? - Okazuje się, że wielu ludziom podoba się to, co robię. Nieraz słyszę - Panie Janku, jak...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • "Na dobre i na złe": Kamil Kula chce zwolnić?

  Fronczewski, Jan Peszek, Anna Polony - przyp. red.) to prawdziwy zaszczyt. Gdyby miał pan porównać udział w rodzimych i zagranicznych produkcjach to... - Ciężko mi oceniać. Nie grałem w zbyt wielu...

 • Więckiewicz "królem życia"

  "Król życia" to inteligentna komedia o uwalnianiu się od świata korporacji i poszukiwaniu na nowo kolorów życia. Produkcja jest debiutem reżyserskim jednego z najbardziej znanych polskich operatorów filmowych, Jerzego Zielińskiego. W kinach będzie można ją zobaczyć jesienią, a teaser zapowiadający "Króla życia" można obejrzeć już teraz.

 • Rysiek z "Klanu" drży o córkę

  ...jej przygotować się do egzaminów wstępnych" - wspomina. Dziś Anna Maria uczy się od takich sław polskiego kina jak: Anna Dymna, Jan Peszek, Jerzy Stuhr, Krzysztof Globisz, Anna Polony czy Dorota...

 • Opole: Wzruszony Marek Grechuta

  "Mąż jest ogromnie wzruszony, że w tym roku w Opolu został tak uhonorowany - powiedziała żona Marka Grechuty, Danuta. W niedzielę, 4 czerwca, artysta otrzymał w Opolu Grand Prix za całokształt twórczości, której poświęcony był koncert "Świat w obłokach". Na Rynku odsłonięto też jego gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki.

 • Piotr Cyrwus drży o córkę

  ..., Jan Peszek, Jerzy Stuhr, Krzysztof Globisz, Anna Polony czy Dorota Segda. Czy córka znanych rodziców i wychowanka tak utalentowanych aktorów odnajdzie swoje miejsce w zawodzie? Czas pokaże, ale Piotr...

 • Nowe polskie filmy w 2013 roku

  Życiorysy Lecha Wałęsy i Ryszarda Kuklińskiego, Powstanie Warszawskie, los cygańskiej poetki Papuszy i historia Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa - stały się tematami lub inspiracjami dla znanych polskich reżyserów przy tworzeniu ich nowych filmów.

 • Fryderyki 2013: "Wciąż ważna nagroda"

  W czwartek (25 kwietnia) po raz 19. wręczony nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki. "To wciąż ważna nagroda" - przekonywał uhonorowany statuetką wokalista Muniek Staszczyk z grupy T. Love. Dwa Fryderyki otrzymała wokalistka Mela Koteluk, która w kategorii "artysta roku" pokonała m.in. Monikę Brodkę czy Marię Peszek.

 • Maciej Stuhr laureatem nagrody "5.10. i dalej"

  Maciej Stuhr został laureatem, przyznanej po raz pierwszy, nagrody "5.10. i dalej" im. Marcina Kołodyńskiego. We wtorek, 17 kwietnia, na uroczystości w Warszawie statuetkę młodemu aktorowi wręczyła Jolanta Kwaśniewska. Nagroda będzie przyznawana młodym ludziom, którzy robią "niezwykłe rzeczy" i są wzorem dla rówieśników.