• Informacje na temat:

  żona jerzy urban

Artykuły na temat: żona jerzy urban
 • Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski: połączyło ich gorące uczucie!

  ...tygodni. Książęca miłość się ulotniła. Cierpienie opuszczonej artystki dostrzegł nawet Jerzy Urban, który z żoną, Agnieszką Osiecką i Rodowicz spędzał urlop w Bułgarii.  "Maryla co raz wyrywała się ku(...) wprawdzie też był żonaty, ale oboje uznali, że to drobiazg.  Jak słał artystce kwiaty, to koszami. Jak się wybierał na jej koncert, to z obstawą, żeby wszyscy widzieli. Przyjeżdżał do niej "porschakami...

 • Andrzej Kern robił wszystko, by odnaleźć córkę. To zniszczyło jego karierę polityczną

  ...interesach przyszłej teściowej... Mimo to rok po ucieczce i kilka dni po uzyskaniu pełnoletności, wzięła ślub kościelny z Maćkiem. Z wielką pompą i weselem na 300 osób (wśród nich był m.in. Jerzy Urban...

 • KFF: Import/Export

  Krakowski Festiwal Filmowy, jedna z najstarszych europejskich imprez filmowych, której 50. edycja odbędzie się w dniach 31 maja - 6 czerwca, to miejsce wymiany. Międzynarodowi goście przyjeżdżają zobaczyć najnowsze polskie dokumenty i krótkometrażówki, a polska publiczność ma okazję zapoznać się z najciekawszymi zagranicznymi tytułami.

 • Mordy zamiast twarzy, czyli... szczuropolacy

  15 lat temu na ekranach kin zadebiutował film Janusza Zaorskiego "Szczęśliwego Nowego Jorku". "Spojrzenie na Polaków i Polskę z emigracyjnej perspektywy" odniosło spory sukces frekwencyjny, głównie za sprawą gwiazdorskiej obsady.

 • Wolność moja jedyna

  Zawsze uważałem, że wolność nie może mieć jakichkolwiek ograniczeń - inaczej przestaje być wolnością. Zastanawiałem się jedynie, jak będzie wyglądał świat, kiedy wolność taka wreszcie zafunkcjonuje w pełni. Pamiętam bowiem, że w 1976 roku w Chicago, pewien pijany Polak powiedział do mnie: "Ja tu mogę kopnąć w dupę każdego, bo tu jest wolny kraj".

Zdjęcia na temat: żona jerzy urban