• Informacje na temat:

  żona jon bon jovi

Artykuły na temat: żona jon bon jovi
 • Żona Jona Bon Jovi miała wypadek

  Dorothea Hurley, żona amerykańskiego rockmana Jona Bon Jovi, trafiła w sobotę (31 maja) do szpitala.

 • Jon Bon Jovi, słynny amerykański wokalista rockowy i od niedawna również aktor, zapewnia, że nigdy nie zdradzi i nie opuści swojej żony. I nie ma dla niego znaczenia to, jak atrakcyjne kobiety składały by mu propozycje.

 • Jon Bon Jovi: Normalny dzięki żonie

  Jon Bon Jovi nie ma już w sobie nic z szalonego rockmana, którym był kilkanaście lat temu. Dziś jest wielką gwiazdą światowego rocka, aktorem i przede wszystkim kochającym mężem i ojcem trójki dzieci. Jak sam podkreśla, to, że nie skończył tragicznie, jak wielu jego kolegów po fachu, jest zasługą małżonki, Dorothei.

 • Jon Bon Jovi: Nie będę śpiewał w "Ally McBeal"

  Jon Bon Jovi wystąpi w dziewięciu odcinkach popularnego także w Polsce serial u "Ally McBeal". W miniony piątek, 11 stycznia, w Los Angeles, odbyła się konferencja prasowa, na którą zaproszeni zostali krytycy telewizyjni. Wziął w niej udział również lider grupy Bon Jovi. Na przyjęciu, które odbyło się wieczorem, po spotkaniu z dziennikarzami, muzyk potwierdził, że prace nad nową płytą zespołu

 • Jon Bon Jovi nie boi się starości

  Jonowi Bon Jovi, liderowi słynnej amerykańskiej formacji rockowej, starość i zmarszczki nie spędzają snu z powiek. Powrót zespołu na scenę po pięciu latach milczenia także nie wywołuje w nim niepokoju.

 • B. Springsteen: Żona nagrywa płytę

  Patti Scialfa, żona Bruce'a Springsteena, nagrywa swoją drugą solową płytę. Pierwsza, "Rumble Doll", ukazała się 11 lat temu. Prace nad materiałem są już w końcowej fazie. Tytuł płyty to "23rd Street Lullaby".

 • Syn rockmana w szpitalu

  Jeden z synów muzyka Jona Bon Jovi trafił w niedzielę (20 grudnia) do szpitala.

 • "Dziękujemy, że nas kochacie"

  fanom czekać na nową płytę. W międzyczasie wokalista Jon Bon Jovi poświęcał więcej uwagi swej karierze aktorskiej, a pozostali muzycy życiu rodzinnemu. Jednak w końcu znów się spotkali i w domowym studiu w ich rodzinnym stanie New Jersey, nagrali album „Crush”, który właśnie pojawił się w sprzedaży. O nagraniach z tej płyty opowiadają nam wokalista Jon Bon Jovi i gitarzysta Richie Sambora.

 • Mandaryna: Wspaniałe lata 80.

  Popularność Marcie Wiśniewskiej, znanej jako Mandaryna, przyniosła przeróbka "Here I Go Again", znanego przeboju rockowej grupy Whitesnake z lat 80. Na swojej drugiej płycie "Mandaryna.com2me" żona Michała Wiśniewskiego ponownie sięgnęła po utwory sprzed dwóch dekad. O swojej sympatii do tamtych lat Mandaryna opowiedziała w rozmowie z INTERIA.PL.

 • "Piosenki są nieśmiertelne"

  Marta Wiśniewska, prywatnie żona Michała Wiśniewskiego, lepiej znana jest jako Mandaryna. Pod tym pseudonimem w 2004 roku zawojowała rodzimą scenę dance. Sprawiła to przeróbka przeboju rockowej grupy Whitesnake "Here I Go Again", która promowała debiutancką płytę "Mandaryna.com". Album okazał się sukcesem, osiągając poziom 35 tysięcy sprzedanych egzemplarzy (Złota płyta). Niewiele ponad rok