• Informacje na temat:

  żona kamila

Artykuły na temat: żona kamila
 • Kamil Durczok: Jego żona ma adoratora!

  Odkąd Kamil wrócił na Śląsk, jego małżeństwo przechodzi renesans. Żona Marianna rozkwitła jako kobieta. I podoba się nie tylko małżonkowi...

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Kamil Durczok: Czy rozliczył się z byłą żoną?

  .... Musi się z tym zmierzyć, a jego była żona otwarcie deklaruje, że... już mu nie pomoże. Zwłaszcza, że wciąż nie uregulował z nią spraw finansowych. Warszawski sąd właśnie sporządził uzasadnienie wyroku, który zapadł w maju w wygranym przez "Wprost" procesie. "Zachowanie Kamila Durczoka miało znamiona molestowania seksualnego" - można w nim przeczytać. Opisywana jest też sytuacja z warszawskiego...

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • Kamil Durczok wymazał z pamięci byłą żonę?

  ...dziennikarza, zostały przez niego pominięte. Wśród nich znalazła się jego była żona Marianna Dufek. Nie wspomniał o niej ani słowem, choć przeżyli razem 20 lat. To ona pomogła mu odnieść zawodowy sukces(...), przyjaciółką, wreszcie żoną. Po ślubie i urodzeniu syna - Kamila Juniora - została w Katowicach, łącząc pracę z obowiązkami rodzicielskimi, a Kamil wyjechał robić karierę w stolicy. Szybko piął się...

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • Kamil Durczok rozwodzi się z żoną?!

  Jeden z tabloidów podał, że małżeństwo Kamila Durczoka (49 l.) i jego żony jednak nie przetrwało. Ponoć to kobieta złożyła pozew o rozwód!

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Kamil Stoch z żoną w końcu zdecydują się na dziecko?! Rodzina bardzo na to liczy!

  Zima to dla Kamila Stocha (31 l.) najgorętszy okres roku. Czy po sezonie znajdzie z żoną, Ewą Bilan-Stoch (33 l.) wreszcie czas, by pomyśleć o potomku?

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

Zdjęcia na temat: żona kamila
Wideo na temat: żona kamila
 • Kamila Saganowska dwa lata po spektakularnej metamorfozie

  - Połączyłam zdrowy styl życia z pracą - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" żona piłkarza Marka Saganowskiego, Kamila Saganowska, która dwa lata temu przeszła spektakularną metamorfozę. Ile nadprogramowych kilogramów udało jej się pozbyć? - Schudłam ponad dwadzieścia kilogramów - zdradziła. Czy miała chwile zwątpienia? Czy mąż ją wspierał? - Dziękuję mu za to, że mnie nie motywował, dlatego

 • Żona Grosickiego przemęczona. Pojechała odpocząć

  Była modelka wraz z mężem Kamilem Grosickim wybrała się na wakacje do Turcji, którą oboje darzą wielkim sentymentem. Zamierza tam odpocząć, planuje nawet ograniczenie treningów. Twierdzi też, że obecnie nie poświęca już na aktywność fizyczną każdego dnia w tygodniu.

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2763.

  , że jej reklama ściągnie na jego firmę falę hejtu za propagowanie przemocy! Michel prosi, żeby żona dała mu szansę. Kiedy ta odmawia, mężczyzna wpędza Sandrę w poczucie winy twierdząc, że ich rozstanie było jej na rękę - teraz może się wyszaleć! Dziewczyna nie wierzy w to, co słyszy. Kiedy zwierza się Miłoszowi, ten pociesza ją czule i namiętnie! Z ręką Kamila jest coraz gorzej - po tym jak

Dyskusje na temat: żona kamila
 • Re: "Barwy szczęścia": Józek i Kamila będą parą?

  Nie da się oglądać tego wątku Andzeli z nauczycielem. Jest tak sztucznie... naprawdę nie mam nic do tej dziewczyny ale ona niestety nie umie grać. Ja wtedy przyłączam na Na Wspólnej. Szkoda że nie ma już wątku z Respondkiem i jego żona i synkiem.

 • Re: Żona do wynajęcia

  tekst do d...... nie podobny

 • Re: Nieludzki tatuś

  Fajna zamiana. Kamila Baar jest partnerką Błacha a grając w na dobre i na złe jest związana z Bukowskim,którego żona teraz będzie grała z Błachem:)

 • Re: Nieludzki tatuś

  Nie podoba mi się że Kamila Baar wsadza swojego partnera Odkąd jest z kamilą teraz zaczyna być w każdym serialu. Przedtem tez kamila zarzekala się że nie będzie grać w serialach a prosze ( za czasow solorza) a odkąd jest z blachem juz jej to nie przeszkadza i wsadzają go na sile do seriali jako jej partnera. akurat w M... kamila nie gra, role metki małego Piotrka gra żona dok."Gawryło" z "Na

 • Re: "Klan“: Beata Borecka trafi za kratki?

  A dlaczego Kamila mówi do Elżbiety "ciociu"? Przecież Elżbieta to jej bratowa (żona brata), więc nie ciocia. Powinna jej mówić po imieniu. Czy np. ja do mojej bratowej też powinnam mówić ciociu?